reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

czesc kobitki

a ja znów pracowity dzionek miałam...mimo lenistwa sie zmobilizowałam i efekt duzy:-)

ja jestem szczesliwa że niunia przyjdzie na wiosne bo to moja ulubiona pora roku...
 
reklama
a z innej beczki - czy któraś z Was bierze tardyferron (żelazo) ? i jak się po nim czuje? - bo ja fatalnie jak wezmę to wieczorem nic nie przełknę, najwyżej herbatę i mdli mnie strasznie - więc ostatnio jadam 2 śniadania, mały obiad (bo już mi sie robi kiepsko) i na tym koniec:baffled:
hej!
Brałam to żelastwo i też czułam się nie najlepiej, a jeszcze gorzej było ze stolcem, ale jeżeli masz dużą niedokrwistość, to trzeba brać. Wiem, że jest fajne żelazo lepiej przyswajalne jakaś nowość - popytaj lekarza i może zmień.
 
chwile mnie nie bylo, a tu oczywiscie epopeja do nadrobienia:-D hi hi
dzisiaj nawet dzien mi szybko zlecial i leniwie;-) byla kumpela moja, wiec posiedzialam, poplotkowalam i jakos tak mi razniej bylo.. pozniej pojechalismy z mezusiem do mojego taty na kawe i tak mi minelo pol dnia:tak:
nio a teraz siedze ledwo zywa i czuje sie do d..y:baffled: cos mi sie wydaje, ze znowu mnie calkowicie rozlozy, bo ledwo siedze przed tym komputerem:-( wszystko mnie boli i chyba mam goraczke:baffled: wsumie jedyne o czym marze to lozeczko, herbatka z cytrynka i spokoj:tak:
dobra zmykam na obiadek, bo cos od rana niebardzo mialam ochote na jedzenie i czuje, ze mi w brzuchu burczy juz:zawstydzona/y: synus sie pozywienia domaga;-)
 
Cześć dziewczyny, witam nową kwietnióweczkę :-)

Koga ja biorę tardyferon, w sumie to chyba od początku ciąży - od pierwszej wizyty u gina już w ciąży do jakiegoś 25 tygodnia codziennie rano jedną tabletkę dziennie na pół godziny przed posiłkiem, a teraz co drugi dzień, ale czuję się po nim zupełnie normalnie, no i wyniki już są ładne.
 
a z innej beczki - czy któraś z Was bierze tardyferron (żelazo) ? i jak się po nim czuje? - bo ja fatalnie jak wezmę to wieczorem nic nie przełknę, najwyżej herbatę i mdli mnie strasznie - więc ostatnio jadam 2 śniadania, mały obiad (bo już mi sie robi kiepsko) i na tym koniec:baffled:

ja też miałam straszne problemy i mój organizm nie tolerował żadnych tabletek z żelazem- nawet zestawów witamin które żelazo zawierały.
Teraz biorę Biofer folic i czuję się po nim super. No i najważniejsze ze wyniki badań się po nim poprawiły.
 
reklama
"Napisał MaLea
Dziewczyny ale jestem dzisiaj szczęśliwa :biggrin2::biggrin2::biggrin2: miałam robiony jeszcze raz test obciążenia glukozą 75 g i po 2h wynik 98 :tak: czyli idealnie :biggrin2:
Gdyby nie to, że diabetolog nie przyjąłby mnie na skierowanie od samego gina, to nie poszłabym do lekarza ogólnego a ten nie zleciłby powtórki badania i nadal byłabym przekonana, że mam cukrzycę uhh..."


Ja też tak miałam.
Mi dzień minął szybko. Rano pojechaliśmy pozałatwiać różne sprawy, później na pierogi ruskie do teściowej. No i do M babci(ja już nie mam:-() z życzeniami, tam troszkę posiedzieliśmy. Wracając zrobiliśmy zakupy, pojechaliśmy do Voxu dowiedzieć się o mebeli dziecięce. Wróciliśmy do domku, posiedziałam godzinkę i pojechałam do fryzjera zrobić odrosty. Niedawno wróciłam i zjadłam na kolacyjkę 2 kajzerki z serem żółtym i pomidorkie. Teraz udało mi się przeczytać Wasze wypowiedzi ufff.:-)
 
Do góry