reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Wrobelek bardzo mi przykro:-:)-(
Wiem co czujesz. Tutaj pierwsza wizyta jest w 12 tygodniu. Jeżeli wcześniej dzieje się coś złego oni poprostu maja na to zlewkę:-(
Pewnie tak też było z Tobą:-(
 
hmm 6 tygodni, mam nadzieję że tak ale nie nastawiaj się za bardzo. Ja byłam jak było 6 tygodni i 2 dni i owszem pulsowanie dało się zauważyć ale zmierzyć jeszcze nie.

Dziewczyny ale dlaczego niektóre z Was łykają już witaminy? Tak Wam powiedział gin? Bo moja ginka mówi, że ewentualnie dopiero po 12 tygodniu...

NENIUS zdaje sobie z tego sprawe, ale milo by bylo zobaczyc ;-) ... co do witaminek, to ja tez slyszalam ze od 2 trymestru (i tak tez w pierwszej ciazy bralam), teraz tylko kwas foliowy
 
Co do witamin to moja gin przepisałą mi specjalne do 12tyg. ciąży z łatwiej przyswajalnym kwasem foliowym i calą resztą. Do tej pory łykałam tylko folik (kilka miesięcy-w trakcie starań), ale gin poleciła nowe, podobno lepsze METAFOLIN 800 - poczytajcie w necie.
 
Ostatnia edycja:
Ja łykałam kwas foliowy przed zajściem w ciążę, a jak się udało to zaraz poleciałam do apteki i zakupiłam prenatal complex to witaminki na 1 trymestr ciąży, potem na 2 trymestr jest prenatal classic i na ostatni okres ciąży i czas karmienia piersią jest jeszcze prenatal dha.

Pytałąm mojego gin co sądzi o tych witaminkach i bardzo mnie chwalił że to biorę.
 
reklama
Do góry