reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Lista przestawiona:-):-):-)

Niktosia w ciąży najzdrowsze jest leżenie;-) Śmigaj do wyrka jeśli masz taką możliwosc i odpoczywaj, odpoczywaj, odpoczywaj:-)
Ja w pierwszej ciąży miałam dosyc leżenia a teraz.....mhmmmmm......marzy mi sie dzionek w łóżku:-D:laugh2:
 
reklama
Dziewczyny robiłyście już może morfologię i badanie moczu?
Ja sobie zrobiłam sama (poszłam po skierowanie do ogólnego) i na pierwszej wizycie u gina już miałam wyniki. Niestety wyszły mi na szczęście nieliczne bakterie w moczu. Mój gin kazał mi brać UROSEPT 3 razy dziennie. Ja tak nie cierpię brać tabletek! A teraz 3x Urosept + 1 x witaminy + 1 x Folik. Ble! Dla mnie tabletki to ostateczność.
 
Witajcie dziewczyny.Ja za niedługo lece do pracy...a wcale mi się niechce.Wczoraj od tych zapachów w pracy to mi się nie dobrze zrobiło (pracuje w zoologicznym).Ogólnie co do jedzenia to jedyna rzecz którą mogę zjeść bez przeszkody to kanapki z samym pomidorem.GABI trzymam kciuki i myslę że będzie wszystko dobrze.SARA a ty gdzie mieszkasz dokładnie bo widze że warmińsko mazurskie :happy:
 
przeczytałam całe forum :) widzę, że nie mam co sie bac... słuzycie radą i wsparciem- cieszę się, że jestem z wami :-)
 
Witam serdecznie wszystkie kwietnióweczki!!!

Jak się okazało na ostatniej wizycie u gin. mam termin na 7 kwietnia 2009.
Ciszymy się z mężem okroponie. Staralismy sie już jakiś czas i udało się !!!:-)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!!!
 
dzien dobry i sloneczny :-)

ewunia spi, a ja sie relaksuje, strasznie chce mi sie spac ... dzisiaj, jak juz wczoraj pisalam, ide na USG, mam nadzieje ze bedzie juz widac serduszko :tak:

witam nowe mamy kwietniowe, spokojnej ciazy i usmiechnietych dziecieczkow :-)

do wieczorka
 
przeczytałam całe forum :) widzę, że nie mam co sie bac... słuzycie radą i wsparciem- cieszę się, że jestem z wami :-)

bałaś się? ;-) nie ma czego, fajne z nas dziewczyny ;-):-D

Witam serdecznie wszystkie kwietnióweczki!!!

Jak się okazało na ostatniej wizycie u gin. mam termin na 7 kwietnia 2009.
Ciszymy się z mężem okroponie. Staralismy sie już jakiś czas i udało się !!!:-)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!!!

Witaj, gratulacje!!!

dzien dobry i sloneczny :-)

ewunia spi, a ja sie relaksuje, strasznie chce mi sie spac ... dzisiaj, jak juz wczoraj pisalam, ide na USG, mam nadzieje ze bedzie juz widac serduszko :tak:

hmm 6 tygodni, mam nadzieję że tak ale nie nastawiaj się za bardzo. Ja byłam jak było 6 tygodni i 2 dni i owszem pulsowanie dało się zauważyć ale zmierzyć jeszcze nie.

Dziewczyny ale dlaczego niektóre z Was łykają już witaminy? Tak Wam powiedział gin? Bo moja ginka mówi, że ewentualnie dopiero po 12 tygodniu...
 
reklama
ja sie niestety z wami żegnam i powiem tylko tyle, że na zachodzie zostalam potraktowana jak smiec dlatego niestety juz nie moge zaliczyc sie do waszego grona
 
Do góry