reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie dziewczynki!!!

Pamiętajcie, żeby się nie martwić i niew denerwować, bo dajecie życie!!
Ja wczoraj się wściekłam na M. i teściówkę, która chce mnie przekabacić na swoją stronę, czyli stronę "Faktów i Mitów". I tak przy śniadaniu ksiądz, przy obiecie ksiądz, przy kolacji ksiądz... Ileż można sie nakręcać i podsycać nienawiść do innych ludzi??!! Do dzisiaj mi nie przeszło, bo oni chyba nie pozwolą mi mieć własnego zdania, a ja na przekur, im bardziej mnie napastują, tym bardziej jestem za kościołem.

Mam nadzieję dzisiaj na lepszy humorek, idę szukać z mamą kredytu konsolidacyjnego, bo musimy z maluszkiem gdzieś mieszkać i tak obciążamy moich rodziców, że aż mi wstyd :zawstydzona/y: Zaraz wybieram się za małe zakupki rajtuzkowe ciepłe, może ten biały puch poprawi mi nastrój...

mamamacinka witam serdecznie!
Życzę wszyskim miłego dnia! :-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki.
Ja wróciłam już po weselu. Bawiłam się świetnie. Nawet troszkę tańczyłam. Co prawda nie były to dzikie harce ale jak na 6 miesiąc to i tak super. Tylko droga mnie wymęczyła okrutnie :-(
A nie miałam sukienki, tylko kupiłam sobie taką tunikę i do tego spodnie eleganckie. Bałam się mrozów i wymarznięcia.
Życzę wszystkim miłego dnia.
Aha83 ja ruszam w sobotę w drogę powrotną i już mam stracha :-(
 
U mnie w nocy wszystko ładnie przysypało, pierwszy prawdziwy zimowy dzień. :-) Na porannym spacerze z psicą byłyśmy pierwszymi osobami, dookoła gładka biała powierzchnia, drzewa na biało przypruszone. Jak ja uwielbiam takie widoki, od razu humor mi się poprawia. :-)

Powoli zaczynam myśleć nad urządzeniem pokoiku dla synka. Mam pomysł na pomalowanie jednej ściany, będzie duży obraz w mocnych wesołych kolorach, resztę ścian tylko odświeżę na biało. Już się nie mogę doczekać jak chwycę pędzel w dłoń. :tak: Na razie muszę zrobić listę farb i w tym tygodniu pojechać do centrum budowlanego. Muszę też dokupić szafę, komodę z przewijakiem i regał, ale to chyba zostawię na później. Wszystko po kolei... ;-)

W weekend kupiliśmy książeczkę z imionami międzynarodowymi dla chłopców. Najpierw ja ją przewertowałam i wypisałam moje typy, potem mój M. Okazało się, że oprócz międzynarodowego charakteru imienia nie powinno mieć ono skojarzeń z osobami, które znamy. :-p Np. podobało mi się imię Benjamin, ale zdrobnienia nie są już takie fajne (Benek, Benno) i mój M miał w szkole kolegę Benka, który nie był zbyt rozgarnięty. :dry: Po przedstawienie za i przeciw zgodziliśmy się, że JULIAN to bardzo fajne imię, i chyba tak zostanie. :tak:

Udanego dnia życzę. :-)
 
Dziewczynki, dzwoniłam do zusu i tak jak Margaret pisała o tej ustawie ona już "żyje" więc NIE MUSIMY SKŁADAĆ TYCH FORMULARZY :tak::-) bo mamy 270dni bycia na L4. Jeden problem mniej!!

Kamile85 nie denerwuj się stara bo to niczemu nie pomoże, teściową chrzań i tyle, a jak cię wkurza to jej nie odwiedzaj żeby nie miała okazji ;-)
 
aha bardzo sie cieszę, że już wróciłas! myslałam o Tobie ostatnio...napisz w wolnej chwili co tesciu ginekolog powiedział...

Marys a ty na siebie w drodze uważaj...a póki co korzystaj do podrózy troszku czasu jeszcze....

Kamile85 tesciowa widac nie za kumata ale to także tendencja i młodych -istnieją zacofani ludzie i tyle- więc bądz silna i sie nie daj a njalepiej unikaj jej...

a tak w ogóle to witam sie bo ledwo co wstałam...:-D
 
I ja witam wszystkich...

JA też wstałam dziś około 11.W nocy nie moge spać jakoś i się męcze.:wściekła/y:
We wtorek wybieram się do szkoły rodzenia.Rozpoczynają się pierwsze zajęcia.Niewiem czy mój M pójdzie bo zawsze jakieś wymówki znajduje,on chyba bardziej się boi tego porodu niż ja;-) Dobrze że SaaRaa też będzie również.Teraz zabieram sie za zmywanie i ogarnięcie mieszkania.Potem musze jakieś zakupy zrobić.Buziaczki.
 
reklama
Szwedka - :happy: może nie przed 30tką ale równo na 30stkę;-) - bo ja zdążę przed 31 urodzinami:happy:
u nas różnica 3 lata, wstępnie deklarację synka są "miłosne", ale jestem realistką:-D na pewno nie będzie tak różowo:-p jaka u Was jest różnica?
też nie chciałam wypaść ze sfery zawodowej więc 2 lata odczekaliśmy, poza tym dopiero od marca mamy własny dom
Koga - Tak właściwie, to ja też zdążę na 30 - stkę:-) bo kończę ją w lipcu. U Nas Emila w grudniu skończyła 5 lat, więc będzie 5, 4 różnicy - rocznikiem 6 lat. Ale teraz przynajmniej jestem bardziej spokojna w ciąży i może dojrzalsza?:-D Pozdrawiam
 
Do góry