reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Didi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. :-)

Spaczyna - jak najwięcej kolejnych rocznic życzę i aby każda następna była lepsza o co najmniej 100% od poprzedniej. :-D

Wszystkim Kwietniówkom, idącym na badania powodzenia życzę, a tym po wizytach gratuluję dobrych wieści.

Mam do was pytanie odnośnie smoczków i butelek: z jakiej firmy kupujecie? Słyszłam, że fajne są z Tommeee Tippee i zastanawiam się nad tą firmą.
Ja do karmienia kupiłam wszystko z firmy Tommee Tippee: sterylizator, laktator, podgrzewacz, butelki i smoczki ospakajające. Butelki mają bardzo fajny i wygodny kształt oraz miękkie i w kształcie kobiecej piersi smoczki, mają też wentyl antykolkowy. Naczytałam się sporo dobrych opinii i na nie się zdecydowałam. Kupiłam też dwa smoczki uspakajające.

A dzis kupilysmy z mama wieeeelka siate ciuszkow dla juniorka :-D Ale piekne!!! oczywiscie z taniej odziezy ;-) no ale same powiedzcie czy sie nie oplaca---ciuszki slodziutkie,piekniutkie baz zadnej plameczki i za 20zl calosc.Normalnie oszalalam takie cudenka.A w domu z tego powodu awantura bo M. stwierdzil ze to za wczesnie :crazy: i ze zapeszam i bla bla bla.Jak za wczesnie???A ja juz chcialam wozki wybierac...musze sie z nim o to jeszcze dzis poklocic :growl::growl::growl:
Według mnie nie jest za wcześnie. ;-) Ja mam już 60% potrzebnych rzeczy, a i wózek muszę zamówić na dniach, bo czeka się 8-10 tygodni. Ja nie wierzę w przesądy i nie mam zamiaru za wszystkim biegać w ostatniej chwili albo zdawać się na gust kogoś innego. :-p

U mnie ze zdrowiem nadal kiepskawo, kaszlę i katarzę się...cóż
Nenius dużo zdrówka życzę. :-)


Ja dziś niewyspana… Późnym wieczorem rozbolał mnie, ząb, potem głowa a na sam koniec zgaga mnie dopadła, długo nie mogłam zasnąć, często się budziłam, a gdyby tego było mało złapał mnie jeszcze skurcz w łydce…:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na zgagę, jak któraś z dziewczyn na forum napisała, rewelacyjne są migdały. Wczoraj wypróbowałam w postaci płatków i zadziałały cudownie. :tak:


Ma_Dunia a kiedy masz urodzinki???Moze tak samo jak ja???
Pojawiłam się na świecie 3 stycznia. :-)
 
Właśnie w radio mówili,że w Rosji jest 7 tys. euro becikowego:szok:
Kurcze od nas do obwodu Kaliningradzkiego to rzut beretem:sorry2:
 
witajce...

Kochane ja na chwilke bo zmeczona jestm...wstawiam kilka fotek z wczorajzego dnia

i baaardzo Wam dziekuje za zyczonka jestescie kochane..i chyba nei musze mowic ze ryczalam jak glupia jak je czytalam
 
Jestem już po wizycie, wszystko ok, dzidzia rozwija się prawidłowo, należy do wagi średniej :-) więc jak na razie się cieszę, bo miałam i w sumie cały czas mam obawy, bo ja i mój P. przy porodzie byliśmy olbrzymami. Mały ułożył się tak, że niestety buźki nie widzieliśmy, bo jest ustawiony do góry nogami i tyłem do świata, także jakby mi robił to usg przez plecy, to może byśmy coś zobaczyli :-) Szyjka mi się nie skróciła, a to najwazniejsze. Ale dalej mam brać magnez 3xdziennie, duphaston 2x, tardyferon 1x rano co drugi dzień, no i jeszcze witaminki, a biorę feminatal, i tym sposobem wyszłam ogołocona o 150 zł :wściekła/y:, no ale cóż.
Aha, no i zgrubłam za dużo 3 kg od poprzedniej wizyty, a łącznie już 11 :crazy:
Ale tak to jest ok
 
spaczyna super jak wszystko dobrze oby wiecej takich wiesci!

a ja pije sok marchewkowy i ogladam ubranka niektóre są takie sliczne...

macie juz chrzestnych upatrzonych?bierzecie z rodziny czy znajomych?
 
Hej Dziewczynki,
przede wszystkim to Krakow i okolice to w porownaniu do wschodu Polski Karaiby.Dzis spotkalam sie z kolezanka ktora na codzien mieszka w Krakowie i powiedziala ze tam jednak cieplej :tak:
Gratuluje udanych wizyt i zdrowych dzieciaczkow!!!Martwie sie wciaz moja szyjka i zastanawiam sie czy jakos odczuwa sie to skracanie??:szok:
Boje sie bo do mojej gin ide dopiero 8sty a do tego czasu nie wiem co ze soba zrobic....
Caly dzien chodze wsciekla.Przede wszystkim dlatego ze jestem juz taka niegramotna...trudno mi sie nawet przekrecic na drugi bok w lozku i wygladam ohydnie :no::oo: A to dopiero poczatek.Weim ze zaraz napiszecie ze najwazniejsze dziecko i zgadzam sie z tym w 100% ale wiecie jak to jest..A wczoraj moj M.mnie po prostu rozwalil na kawalki.stwierdzil bowiem ze zaraz po urodzeniu juniorka zrobimy kolejne niuniu zeby mu smutno nie bylo.W zyciu sie tak nie usmialam.2 lata w ciazy---co to dla takiej supermenki jak ja.:rolleyes:
 
reklama
my bedziemy chrzcili w gurudwarze w raszynie bo mamy nauczke po znajomych ze ksieza nie chca chrzcic dzieci z mieszanych zwiazkow.
Chrzest u meza w swiatyni w raszynie wyglada tak samo jak nasz polski tylko akt chrztu jest w jezyku hinduskim.
Co do chrzestnych to tata chrzestnym bedzie męża kuzyn a mama chrzestna moja kolezanka ktora ma termin na poczatek maja i tez jest na baby boom
 
Do góry