reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Dziękuję Wam kochane za wsparcie, jakoś powoli uczę się nowego odżywiania, i narazie jakoś dobrze mi idzie, wyniki są coraz lepsze, muszę 8x dziennie się kłuć i sprawdzać poziom cukru, idzie się przyzwyczaić.

Wiem że przeginałam z tym jedzeniem, jadłam wszystko w nieograniczonych ilościach, teraz wiem że bardzo mogłam tym zaszkodzić.

Witam też nowe kwietniówki.

Ja dzisiaj znowu do lekarza zaraz jadę, może sprawdzimy jak synuś się miewa. Bo jak byłam w piątek to mnie nie badał wcale tylko wypisał skierowanie do szpitala i po wizycie.

Miłego dzionka
 
reklama
dzien dobry:-)
wlasnie sie przebudzilam i okropnie boli mnie glowa:baffled: mialam isc na ta glukoze, ale poki co niechce mi sie wychodzic nigdzie z domu, bo zimno..
ide narazie na sniadanko jakies;-)
witam nowe kwietnioweczki:-)
 
:-Dwitajcie...
a ja siedze i czekam ma kuriera bo ma przyjechac po paczke ..
a jutro juz wracam do siebie na wyspe:tak: stesknilam sie za moim P :-D

Malutka to po sniadanku odpusc sobie juz ta glukoze :tak: bo ja robi sie na czczo
 
Ostatnia edycja:
didi wiem, ze na glukoze idzie sie na czczo, dlatego nigdzie sie nie wybieram dzisiaj;-) wyniki mi sa potrzebne dopiero na wizyte po nowym roku, wiec moge sobie dzisiaj odpusicic;-)
 
Dzień dobry,
ja od rana wściekła na M jestem jak cholera. Wogóle coś się ostatnio dogadać nie możemy, codziennie jakiś problem... koszmar, jak tak będzie na święta to chyba zostanę u swoich rodziców do sylwestra... :baffled:
U mnie weekend w miarę spokojny, w zasadzie przeleżany w łóżeczku, niby nie muszę ale jakoś tak się pewniej czuję.
Ja na glukozę idę za tydzień w poniedziałek, właśnie się dziś zarejestrowałam. Tylko zastanawiam się dlaczego lekarz dał mi skierowanie na 75g skoro chyba najpierw robi się 50g. Czy jak to jest? Malutka Tobie chyba też tak lekarz zalecił?

Gosiaczek trzymam kciuki, dietka na pewno wyjdzie tylko na zdrowie Tobie i Synkowi:tak:

Witam nowe kwietniówki:-)
 
Margaret ja też miałam właśnie 75g tej glukozy- wydaje mi się że po dakiej dawce i po 2 godz siedzenia wynik jest najbardziej wiarygodny. U mnie się sprawdziło.
Życzę dobrych wyników.

A ja teraz lecę do lekarza. Pa
 
Hej Dziewczyny!!!!

Ja dziś pospałam.... w końcu.:-D wstałam o 9, więc się strasznie cieszę.

Bluebell i martulka1982 Witam w naszym gronie :-)

Gosiaczek kochana trzymam mocno kciuki, napewno dasz sobie świetnie radę :tak:

Miłego dnia!!
 
ja czekam caly czas na wiesci z pracy K.
i chodze taka w nerwach troche... nie moge sie wyluzowac...
no ale co ma byc to bedzie, licze na dobre wiesci :-)
 
reklama
Bluebell i martulka1982 witamy wsród nas :-)

Bubasku mam nadzieje, że będą to dobre nowiny i uda sie swięta spędzic jak sobie wymarzyłas :-)

a umnie zdrowko lepiej stan grzybiczny ustepuje teraz biore sam krem-globulek juz nie-ech tyle strachu...

i zyczę wszystkim miłego dnia!:-):-):-)
 
Do góry