reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam!!

Dziękuje wszystkim za gratki strasznie sie cieszę:-D

Nadii wszytskiego najlepszego niech Wam sie wiedzie jaknajlepiej!!!!! Gratulacje

Ale bym sobie zjadła coś takiego dobrego z wesela... pysia

Gabi dużo odpoczywaj i uważaj na siebie

Nikosia lepiej może zadzwoń do swojego lekarza lepiej huchać na zimne!!
Matulta kuruj sie i wracaj do zdrowia szybciutko!!


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
aha83 nio i jak tam po badaniach?? czekamy na dobre wiesci;-)
nadii1 jeszcze raz wszystkiego naj naj naj na nowej drodze zycia:-)
Gabi oszczedzaj sie i wypoczywaj:-)
koga nio to trzymam kciuki za twoje badanie:-) zycze, zeby dzidzia sie ujawnila, bo to ze zdrowa bedzie to oczywiste;-):-)

nio a ja dalej sie kuruje.. ale mezus o mnie zadbal i juz mi troche lepiej:-) zrobil mi syropek z cebuli, herbatke z cytrynka i byl w aptece.. kupil oscillococcinum i tabletki do ssania na gardlo homeovox:-) ale podobno 3 razy sie pytal czy napewno moge to lykac;-)
jak wrocil z zakupow to taki cos usmiechniety od ucha do ucha, wiec zapytalam co taki zadowolony, nio a on stwierdzil, ze kasjerka(kolezanka) w sklepie zaczepila go i zapytala czemu sie nie pochwalil, ze tatusiem zostanie:-D hi hi
nio a ja wlasnie siedze w kuchni i patrze jak mi szczeniaki robia demolke:baffled: wszedzie ich pelno, pod nogi trzeba patrzec, zeby zadnego nie zdeptac.. nie wspomne juz o tym, ze zerwaly zaslone, bo sie zaczely z nia szarpac.. a zeby tego bylo malo, powchodzily do miski z woda i teraz w kuchni mozna poslizg zlapac, bo woda jest wszedzie:baffled: nio ale ja sie nie umie na nich zloscic, bo to takie moje male slodziaki;-)
 
Dla brata mojego M i jego żony zaplanowałam obraz. Nawet szkice już porobiłam, tylko jakoś na przelanie mojego pomysł płótno zabrać się nie mogę. No ale czas goni, Święta za pasem... ;-)
 
ale się zdenerwowałam :wściekła/y: cały dzień wody nie było, bo w bloku naprawiali rury a gdy już wodę włączyli to te rury zaczęły przeciekać i zalało mi duży pokój :no: nie ma to jak fachowcy :wściekła/y: ciekawe jaki frajer będzie to teraz sprzątał? :wściekła/y:

myślicie że to możliwe, że mój mały słyszał wiertarkę? ;-) bo się strasznie dziś wierci i tak mi się zdaje, że może to mieć jakiś związek :-) ale pewnie sobie tylko wmawiam ;-)

Ma_Dunia widzę, że mamy w naszym gronie artystkę :-) super są takie prezenty, w które włożyło się serce :-)
 
Cześć dziewczyny,
myślę, że jakoś tę glukozę przeboleję, chociaż ze słodyczy to wchodzą mi jedynie kebaby i kwaszona kapusta ;-)Koleżanka w pracy na imieninach poczęstowała mnie kawalkiem ciasta, i widząc moją coraz bardziej zieleniejącą twarz, przezornie nie proponowała drugiego kawałka.
Wczoraj mialam jakiś napad porządkowania i zabrałam się za wynoszenie z domu starych czasopism. Tak mnie wkręciło, że kursowałam z siatami do śmietnika do pierwszej w nocy. Wariatka :-D
 
Dziękuje wszystkim za miłe słowa ;-)

Wszystkich chorutkim życze powrotu do zdrowia, a wybierającym się na badania powodzenia :-)

Ja jak narazie nie wiem nic o glukozie, ale przy wizycie spytam!

U mnie dziś pracowity dzień, a za chwile do książek musze siadać bo egzamin na weekend mam :wściekła/y:

Pozdrawiam miłego dzionka :rofl2:
 
Hej,a ja spędziłam kilka godzin w miłym towarzystwie:-)
Ania,dziekuję i zapraszam ponownie:tak:
Kurcze,tak sobie myślę czy dziewczyny nie zagdałam.:baffled:Bo na co dzień to tylko trzylatek i komputer.Więc jak dorwałam żywego.pełnoletniego czlowieka...:-p
A teraz czekam,az chłopaki w zakupów wrócą.
Na razie.Pa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gabi - tylko co teraz mamy pomyśleć o Twoim m. skoro się nie załapał na tę dość szeroką kategorię:-D:rofl2::-D
 
Do góry