reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witajcie wieczorową porą :)

Ciekawa jestem jak mój organizm zareaguje na tą glukozę, ja co prawda słodycze lubię, ale herbaty ani kawy od paru lat nie słodzę wogóle...więc zobaczymy.

Malutka mój lekarz rzeczywiście pozwolił mi na szkołę rodzenia ale wyłącznie na zajęcia teoretyczne, czyli mogę tam sobie siedzieć i słuchać, ćwiczeń zakazał. Póki co miałam same wykłady ale w czwartek będą już ćwiczenia i dziś powiedziałam położnej o tym, a ona stwierdziła że jak wszyscy będą ćwiczyć to ja będę lezeć i ćwiczyć oddech:-) Ale zobaczymy co powie ten drugi gin... A Ty wracaj do zdrówka.
 
reklama
Witam!!!

Więc wróciłam od lekarza i ciąża przebiega prawidłowo beż rzadnych komplikacji:tak:więc sie uspokoiłam i wiecie co pod sercem noszę dziewczynkę strasznie sie cieszę że już wiem i mojemu mężowi tak się marzyła dziewczynka:-D

pozdrawiam i udanej nocy
 
Witam!!!

Więc wróciłam od lekarza i ciąża przebiega prawidłowo beż rzadnych komplikacji:tak:więc sie uspokoiłam i wiecie co pod sercem noszę dziewczynkę strasznie sie cieszę że już wiem i mojemu mężowi tak się marzyła dziewczynka:-D

pozdrawiam i udanej nocy

Gratulacje :-)

A ja już po ślubie :-)
Było cudownie i oczywiście nie obyło się bez łez!:zawstydzona/y:
,,Bucikowa niespodzianka” zrobiła furore i wszyscy byli zaskoczeni i mój K też, ale bardzo się ucieszył.
Oj piękne są w życiu chwile…:happy::happy::happy:
 
Witam!!!

Więc wróciłam od lekarza i ciąża przebiega prawidłowo beż rzadnych komplikacji:tak:więc sie uspokoiłam i wiecie co pod sercem noszę dziewczynkę strasznie sie cieszę że już wiem i mojemu mężowi tak się marzyła dziewczynka:-D

pozdrawiam i udanej nocy


Gratuluję z całego serca!!!!!! Super, że obie jesteście zdrowiutkie..... no to mąż będzie miał teraz dwie księżniczki do rozpieszczania :-D
 
ewelyn_m super wiesci:-) gratuluje:-)
a z moim zdrowkiem dalej bez zmian, czyli niefajnie:baffled: czuje sie jakby mnie ktos w glowe walnal:baffled: na szczescie goraczka troche spadla, ale dalej czuje sie niefajnie:baffled: jakby moj maly haremik nie halasowal, to pewnie nawet bym nie wstala z lozka.. nio ale uslyszalam straszny "jazgot" z kuchni i sie zerwalam.. nio a jak juz sie podnioslam z wyrka to stwierdzilam, ze na bb sobie zagladne;-)
Margaret wiem, ze lekarz ci pozwolil chodzic tylko na teorie, ale mi chodzilo o ogolne podejscie.. pisalas, ze z szyjka jest nie najlepiej, a mimo to ci pozwolil na wyjscie z domu i to mnie troche zdziwilo.. przeciez Gabi lezy na okraglo i ona nie moze sie ruszac z domu.. nio a u mnie jest wszystko ok, a gin mimo wszystko mowil, zeby sie wstrzymac z podjeciem decyzji o zajeciach do nastepnej wizyty.. takze wychodzi na to ze 3 lekarzy i kazdy ma troche inne podejscie do tej sprawy:baffled: nio ale nic, miejmy nadzieje, ze wiedza co robia;-) wkoncu pare latek sie uczyli zawodu..
3majcie sie cieplo dziewczyny i do jutra:-)
 
witajcie z rana :-)

nadii super jak ślub uadany-to racja-piękne sa tylko chwile...

piję kawkę inkę i planuje dzisiejszy dzionek-dzis pracowicie niestety a poczucie lenistwa mam ogromne hihi
 
Hej dziewczynki!!!!

A co wy jeszcze śpicie??? :confused: Jakoś wyjątkowo cichutko tutaj dzisiaj z rana....

Ja właśnie zbieram się do szpitala na dodatkowe badania, na które mnie skierowała położna..... mam nadzieję, że z syneczkiem wszystko jest w porządku i poprostu będzie to tylko okazja, żeby na niego jeszcze raz popatrzeć :happy:

Buziaki i miłego dzionka
 
reklama
EWELYN GRATULACJE:-)

Ja mam inny problem. Od kilku dni tylko wieczorem ( od ok 20) bardzo boli mnie brzuch tzn nachodzi fala bólu, przechodzi i następna. I nie wiem czy to jakieś skurcze:baffled: czy synuś gdzieś mnie uciska- wieczorem jest najbardziej aktywny
 
Do góry