reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witajcie Gabi i Anetusia:)) ja narazie nie myśle o szkole rodzenia i nie wiem czy będę chodzić na takie ;zajęcia ale może jeszcze zmienie zdanie. Co do moich objawów to straszliwe mdłości są na porządku dziennym i pozatym nic mi nie smakuje wogóle nie mam apetytu no ale jak nic nie zjem to mdłości jeszcze gorsze i tak się męczę;) mam nadzieję, że niedługo mi to przejdzie..i mogłabym przesypiać całe dnie:))
 
reklama
Hej kochane, witam się weekendowo, muszę się Wam poskarżyć że noc miałam koszmarną, nie mogłam zasnąć, to za gorąco, to za zimno, albo niewygodnie, potem lał deszcz, potem wyłączyli prąd i włączali co chwilę i telefony stacjonarne ciągle piszczały. W końcu jakoś zasnęłam koło 3 nad ranem ale dość krótko spałam bo do 9 i nieprzytomna jestem dosłownie, nawet kawą się nie obudzę, tylko inkę piję.
No nic, wezmę się za jakieś porządki, pranie, a po południu do Gdańska jedziemy na zakończenie Jarmarku Dominikańskiego na Dodę i fajerwerki, i pewnie znowu nie będę mogła zasnąć, coś mi się poprzestawiało.

Z moich objawów ciążowych to chyba tylko ból piersi i wystający brzusio jak po jakimś mega przeżarciu.

Miłego dzionka.
 
hehe..ja tez mam mega duży brzusio co najmniej jakbym już była w 4 mies. ciąży hihi..ale to raczej efekt przykrych wzdęć;) i mężuś mówi że mam piersi tak duże jak prawdziwa sexbomba hehe:))
 
Witajcie dziewczynki.Co do jedzenia to też mam ostatnio armagedon.Nic zabardzo zjeść nie moge.:crazy: Zaraz mi nie dobrze.A tak się cieszyłam że nie mam żadnych nieprzyjemnych objawów.Mam nadzieje że szybko minie...Noi zaczynam się coraz bardziej stresować tą nową sytuacją...boje się :zawstydzona/y:
 
agi28 ja tez mam taka duza wade i lekarz od poczatku moil mi ze jak ciaza to tylko porod przz cesarke-powiem wam ze strasznie sie boje..z tym ze u mnie dochodzi tez brak nerki i to tez komplikje sprawe ale wierze ze bedzie dobrze:)
nie moge sie doczekac wtorku wkoncu zobacze na usg nasze malenstwo:))
a ja wczoraj mialam mea zachcianke i maz lecialdo lodoki o 2 w nocy po lody , malinki i bita smietanke....
u nas wszyscy o dzidzi dowiedza sie po usg we wtorek narazie wiedza rodzice:))
jak tam u was dziewczyny po wczorajszych burzach bo nam grad rozwalil szybe w samochodzie:((( ehh...mam nadzieje ze mina te burze i deszcze bo w srode jedziemy nad morze....
milego weekendu:)))
 
Hej,laski.Melduję,że sie czuję tragicznie:baffled: Ale wybieram się na wesele,oczywiście grzecznie posiedzieć.:-p
My tym razem powiedzieliśmy rodzinie dopiero jak zobaczyłam serduszko.Poprzednio pochwaliłam się od razu,a serduszko nie zabiło:-(
Do szkoły rodzenia się nie wybieram,bo praktykę posiadam hahahaha.Filmikami się za bardzo nie przejmujcie,bo na 100% będzie po prostu inaczej:rofl2:
Mi się osobiście nie chce oglądać.Buziaki.Miłego dnia.Papapa.
 
.Filmikami się za bardzo nie przejmujcie,bo na 100% będzie po prostu inaczej:rofl2:
Mi się osobiście nie chce oglądać.Buziaki.Miłego dnia.Papapa.

Na tych filmikach nie chodzi o poród:no: Tam głównie pokazane są ćwiczenia łagodzące ból. Jak rozpoznac, że poród właśnie się zaczął i różne takie. A także co robią z dzidzią tuz po narodzeniu, jak rozpoznac kolkę, lub że cos dziecku dolega, jak karmic, jak przewijać itp..
Przydatne szczególnie dla dziewczyn, ktore zostana mamami po raz pierwszy:tak::tak:


Ja właśnie leniu****ę sobie u rodziców:-) Mama gotuje obiadek, tata zajmuje sie Marcelkiem a ja leżę z nogami do góry:-p:rofl2: Jak ja mam z nimi dobrze:-)
 
reklama
Gabi z porodow to ja pewnie też bym nie oglądała:no:

Kurcze jak ja Wam zazdroszczę, że pierwsze wizyty macie juz za sobą:tak: Albo przynajmniej wybieracie sie na nie w najbliższym czasie.
Tutaj pierwsza wizyta dopiero w 12 tygodniu:wściekła/y::wściekła/y: I to u położnej a nie u ginekologa. Wogóle tutaj jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to do gina nie chodzi się wogole:szok::szok:
Pierwsze USG w 12 tygodniu, następne w 20 i potem koniec:szok::szok: Do samego porodu nie widzisz już maluszka, no chyba że dzieje sie coś nie tak, ale wiadomo tego byśmy nie chcieli:sorry2: Więc pozostaje czekac:baffled::baffled:
 
Do góry