reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Sylwia.m jakbys potrzebowała jakiejs teoretycznej pomocy w kwestii nauki jazdy, to pytaj. Jesli bede mogła pomoc,to bedzie super :) Na codzien pracuje w nauce jazdy :) takze w razie czego wal jak w dym :D Bede Ci kibicowac w robieniu prawka :D
Niktosiaaa dawno nie zagladałam na moj animowany suwaczek...serio duza juz ta nasza fasolka :D chwila moment i Twoja tez taka bedzie :D

Dziewczyny powiedzcie mi prosze,czy juz poinformowalyscie rodzine o fasolkach ?? Bo zastanawiam sie kiedy mam podzielic sie ta nowina z rodzicami... nie wiem,czy nie czekac do 12 tygodnia? :)
 
ooo dopiero zobaczyłam,ze na tym stronce pokazywało sie,ze fasolka ma 8tygodni a 1 dzien....a naprawde ma 7tyg i 2 dni..... :| cos sie tam przestawiło....
Szkoda,bo myslałam,ze jest juz taka duza :(
 
Och, jak fajnie że wreszcie się ktoś odezwał bo ja tak strasznie sie nuuuuudzę:baffled::baffled:

Saaraa dziękuję za propozycje pomocy:-) Ale wiesz, wstyd się przyznac ale ja mam instruktora w domu:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Jak to mówią, szewc w dziurawych butach chodzi:sorry2::sorry2:

Ja powiedziałam już wszystkim:tak: Jestem zbyt niecierpliwa żeby trzymac język za zębami:-) A najchętniej to bym sobie na czole napisała że jestem w ciąży, żeby wszyscy na ulcy widzieli:-p
W poprzedniej ciąży byłam strasznie dumna jak ciąża zaczęła byc widoczna:-D:laugh2::-p
 
hehehe...no ja sie narazie boje mowic...Ale codziennie zastanawiam sie czy juz nie powiedziec, jak spotkam moja sasiadke,ktora jest w 4 miesiacu ciazy, czy jak spotkam druga...ktora niedawno urodziła :) heheheNie moge sie czesem powstrzymac...ale jakos narazie udaje mi sie to :)
 
a ja własnie ogldam wszystkie filmiki na tej stronce,ktora podałas sylwia.m.
Juz sie troszke przeraziłam,jak ogladam o porodzie ;)
 
Nie ma się co przerażac;-) Już sama niedługo zobaczysz, że jest to coś najpiękniejszego:tak: mimo bólu:tak:
Ja z Marcelem to do 37 tygodnia myśałam że będę miała cesarkę, wtedy się z tego cieszyłam. Jak się później okazało nie była ona konieczna i mogłam rodzic siłami natury:-) I teraz bardzo się cieszę z tego, że dane mi było urodzic naturalnie.
No i polecam bardzo poród rodzinny:tak:
 
No proszę jakie miłe pogaduszki wieczorne, ja swojej rodzinie szczęśliwą nowinkę obwieściłam w dzień kiedy wyszedł nam pozytywny test, nie mogliśmy się powstrzymać, a z resztą wszyscy wiedzieli że się staramy i nawe specjalnie nie byli zaskoczeni tylko baardzo szczęśliwi że w końcu nam się udało.

Idę teraz oglądać te filmiki.
 
reklama
fajne te filmiki....zachecaja do zajec w szkole rodzenia :)
Tak w ogole to od ktorego tygodnia powinno sie zapisywac na takie zajecia ???
Ktoras z Was dziewczyny zamierza isc do szkoly rodzenia ? :D
 
Do góry