reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć.Chciałam się dopisać do kwietniówek:-D Test robiłam 2 tyg. temu.,ale chwalę się dopiero dzisiaj.Poprzednią ciążę straciłam:-( Teraz z ogłaszaniem czekałam, aż zobaczę bijące serduszko.
Mam już takiego jednego trzyletniego łobuza w domu i małego aniołka w niebie.Także ciąża trzecia.
Witam i pozdrawiam wszystkich.
Niktosia,bardzo,bardzo mi przykro...
[*] Trzymaj się.
Pa.
 
Ostatnia edycja:
Biedna Niktosia szczere wyrazy współczucia moja znajoma miała podobną sytuacje, ale to były 2 córeczki :sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
To zawsze są trudne sytuacje....................................





 
Niktosiaaa kochana:-:)-:)-( trzymaj się, myślami jesteśmy z Tobą:-(
Majeczko
[*]
[*]
[*]


sylwia.m mogłabys napisac cos wiecej o tym urzadzeniu do sluchania serduszka ???

Ja polecam takie urządzenie:tak::tak:
Pisałam Wam juz wcześniej, że w poprzedniej ciąży dostałam krwotoku. Na szczęście okazało się, że organizm się oczyszcza i to stara krew ale wtedy na pogotowiu nie zbadali nawet tętna dziecka:szok: Ja byłam przerażona i zaraz na drugi dzień kupiłam sobie to. Od tamtej pory, zawsze jak martwiłam się, że się nie rusza albo coś to słuchałam bicie serduszka i od razu spokojniejsza byłam:-) Już nie mówiąc o tym że mamy to nagrane na komputerze i będzie super pamiątka:-)


Gabi witam wśród nas i gratuluję:tak:
 
reklama
Do góry