reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Kurde jestem zła że wcześniej nie umówiłam sie z Gabi bo przecież mieszkam od niej dosłownie 500 m niecałe.A ja czuje sie chyba coraz gorzej...nie wiem czy nie mam gorączki.:/
 
didi gratuluje córeczki

ania_g21 termometr i zmierz, gorączka powyżej 38, 5 może być groźna dla dziecka, lepeij wez apap albo paracetamol i letni prysznic.

malutka zazdroszcze ci tych szczeniaczków, uwielbiam pieski i kotki, szczególnie takie malusie - rozkoszne są

gabi - napędziłas nam stracha, ale dobrze ze wszystko ok u ciebie, trzymaj tak dalej

mi otatnio dokucza bezsenność, nie śpie całymi nocami, mączące to strasznie.
i niech mnie ktos kopnie i zmobiluzuje do tego remontu...
 
Didi gratuluję córeczki !!!!!
Nie piszę tu często ale zaglądam codziennie albo kilka razy dziennie nawet :))) i też mi się udzielił niepokój związany z wizytą Gabi u lekarza....Ale jak widać wszystko w porządku :))))) Na szczęście :))))

Dziewczyny widzę, że nie jestem sama z kiepską nieprzespaną nocą :( Ja najpierw się tłukłam po łóżku a jak w końcu zasnęłam to śniły mi się takie bzdury,że masakra. Byłam w szpitalu na patologii i rozmawiałam z jakimiś dziewczynami , że na USG wyszło, że będę mała trojaczki a teraz pokazują mi tylko jedno dziecko !!!! Ze snu wynikało, że lekarze bez mojej zgody usuneli mi dwoje dzieci i zostawili tylko jedno !!!!!!!! A co najgorsze to ja byłam nawet z tego zadowolona bo myślałam,że z trójką i tak bym sobie nie dała rady !!!!!!!!!
Obódziłam się przerażona i zmeczona całą nocą.... Odprowadziłam cókędo szkoły i jeszcze raz się położyłam i dopiero wtedy porządnie się wyspałąm :)))))
Te nasze sny pokazują jak my się martwimy i ciągle myślimy o tych naszych maluszkach :))))



 
Didi gratuluję córuni:-)

Gabi ufff cieszę się, ze u Ciebie wszystko ok.

A ja z największą przyjemnością dopisuję się do grona kwietniówek , które noszą w brzuszku synka:tak: Jestem przeszczęśliwa!!!!
Z dzidzią jest wszystko ok, rosnie zdrowy, wierci sie jak szalony:-)
Ja mam prawdopodobnie infekcję w moczu ale to nic poważnego, czego nie dałoby się wyleczyć. Wizyta kontrolna za dwa tyg.

Tak wiec czekamy na Mateuszka!!!! Jupiiii
 
reklama
A ja zaraz będę wsuwać ryz z jabłkami :-) Tylko muszę jeszcze zapiec :-)
Wy jesteście takie sprytki kulinarne to i ja doszłam do wniosku ze może coś se przygotuje. A że jestem leniwiec w ciąży więc zrobienie ryżu to juz u mnie sukces :-)
 
Do góry