reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Również witam w ten piekny poranek!!

Ja mam termin na 28 kwietnia także na ruchy tez poczekam, ale to nic warto poczekać :tak:. Jak tam samopoczucie u nas cieplutko i strasznie wieje chyba bedzie halny :rofl2: i zaczyna mnie głowa boleć na taką pogode, ale pocieszam sie tym że w pracy jestem tylko do 15.00 i już mam weekend jutro i w poniedziałek mam urlop i mam labe :-D

pozdrawiam serdecznie i miłego dzionka życzę!!:tak:;-)
 
reklama
Witam się i ja po jednodniowej nieobecności :)

Wczoraj mój facet miał urodziny więc byłam dość zajęta. Zrobiłam torta w postaci sernika na zimno z owocami i galaretką , hihi:-D
Ale dużo tu naprodukowałyście, muszę nadrobić zaległości :)
Ja mam termin na 6 kwietnia i też jeszcze nie czuję ruchów, a tak bardzo bym chciała. No cóż trzeba być cierpliwym, mam nadzieję że lada dzień poczuję.

Aha bidulko kuruj się bo z tą pogodą nie ma żartów

Ja dziś z domu nie wychodzę, pogoda kiepska, a na mieście takie korki przed sobotnim świętem, że lepiej siedzieć w łóżeczku.

Miłego dnia :-)
 
dzien dobry kwietniuweczki, u mnie szaro zimno za oknem i nic sie niechce, wlasnie wrocilam ze spaceru z psiakiem zmoklam i zmarzlam:( ale za to zrobilam sobie i Juli sniadanko, goraca herbatke i juz lepiej:)
moj male łobuziaki daly mi popalic tej nocy najpierw malenstwo tak kopalo i sie wiercilo ze zasnac niemoglam i polnocy smialam sie sama do siebie potem jak juz usnelam Jukla przyszla do naszej sypialni z tamburynkiem "mama wstawaj bawimy sie", maz akurat do pracy wychodzil wiec zostalam sama z terrorysta od 5 do 7 bawilam sie bobasami:)jestem taka zameczona ze masakra,
 
Witam wszystkich:-) U mnie prześliczna słoneczna pogoda-nie wiem co się stało bo jeszcze wczoraj było paskudnie i ciśnienie takie, że głowa mi pękała po prostu:-p Dziś mam już taki leniwy dzień-tylko na jakieś zakupy wyjdę i może spacerek ale tak to chce w końcu odpocząć:-)

Gosiaczek to świetnie masz z tymi pieskami- ja co prawda psów się trochę boje( kiedyś mnie pies zaatakował jak byłam mała) ale i tak zazdroszczę:-) ja osobiście chce mieć kotki:)

Ja termin mam tak na 20 kwietnia i ruchy już czuję-głównie wieczorami-paskuda się wierci co najmniej tak jak ja gdy nie mogę zasnąć:-p
 
hej, hej - melduję, że w Poznaniu po raz pierwszy od 3 dni nieustannej, ulewy, siąpienia, mżenia i innych odmian deszczu - wyszło słońce:happy2: choć właśnie zaszło:dry:

co do ruchów - nie martwcie się dziewczyny i cierpliwie czekajcie, jeszcze będziecie miały ich dosyć;-) - ja w pierwszej ciąży to na 100% poczułam dopiero około 21 tygodnia - teraz już czuję bo wiem gdzie i co mam czuć:blink:
 
Dziewczyny, byłam dzisiaj na USG i wyszło na nim,że jestem w 16 tygodniu. Z poprzednich badań i moich wyliczeń wychodzi koniec 18go. Obliczenie USG robi przecież na podstawie wielkości płodu.. Czy to znaczy, że Ludzik jest za maleńki jak na 17 tydzień? Mam się martwić...? Jutro idę na USG3D, wcześniej byłam umówiona. W rejestracji mi powiedzieli, że możliwe, ze poznam już płeć, a lekarz dzisiaj, do którego normalnie chodzę, że niemożliwe, ze jeszcze 10 tygodni poczekam na płeć. To jak w końcu? Jezu, powiedzcie, bo umrę!!
 
Dziewczyny, byłam dzisiaj na USG i wyszło na nim,że jestem w 16 tygodniu. Z poprzednich badań i moich wyliczeń wychodzi koniec 18go. Obliczenie USG robi przecież na podstawie wielkości płodu.. Czy to znaczy, że Ludzik jest za maleńki jak na 17 tydzień? Mam się martwić...? Jutro idę na USG3D, wcześniej byłam umówiona. W rejestracji mi powiedzieli, że możliwe, ze poznam już płeć, a lekarz dzisiaj, do którego normalnie chodzę, że niemożliwe, ze jeszcze 10 tygodni poczekam na płeć. To jak w końcu? Jezu, powiedzcie, bo umrę!!

maluszek moze byc mniejszy z tad ta roznica w tygodniach...nie nie masz sie czym martwic..napewno nadrobi malenstwo pozniej ...moj na poczatku byl 2 tyg..mniejszy ale juz powoli nadrabia ...oczywiscie jeszcze tydzien roznicy ale moja gin.mowi ze drobniusi jest wiec moze corke bede miala :tak: czego bardzo pragne..

a plec dziecka widac bedzie juz calkiem dobrze i bez pomylek po 20 tyg . bo jeszczce narzady teraz sie nie uformoway do konca i muszelka jak i ptaszek wygladaja podobnie
 
a tak to w ogole

Witajcie laski :)


u nas dzisiaj w miare ladna pogoda :biggrin2: bo nie pada heheh

a ja wczoraj mialam dzien wrazen..bedac z mlodym na zakupach jakis gosciu wysunal noge...maly sie potchnal o nia i udezyl z calej sily w przednia czesc lady ..udezyl glowa i nosem .myslalam ze nos zlamany ale cale szczescie nie..byl opuchniety..i siniak na nim ale nie zlamany uff..a gosc tylko spojzal na buta czy maly przypadkiem mu niepobrudzil .:angry:nawet nie probowam podniesc dziecka ani nie uslyszlaam slowa przepraszam..no normalnie :angry: a najlepsze to to ze wyzywalam na glos a on smial sie ...oczywiscie nie byl to nikt inny jak moj wlasny rodak..bo irlandczyk juz zareagowalby szybciej niz ja
 
reklama
Ty pewnie liczysz ze jest 18 tydzien od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, a do zapoldnienia doszlo na pewno jakies 2 tyg. pozniej, dlatego Ty jestes w 18tc, a dzidzia jest w wieku 16 :)
nie martw sie...
ja tez tak o wszystko panikuje ale stres tylko dzidzi szkodzi wiec przestalam sie mrtwic :D
 
Do góry