reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Bluebell - gratuluję drugiej białej kreseczki ;-)

ło żesz - a ja tak jednym okiem czytam co którąś tam stronę, bo najwyższa pora położyć się już spać i zrozumiałam, że blue jest w ciąży :-p tak mi się jakoś te 2 kreseczki skojarzyły :rofl2::rofl2::rofl2: ząbków oczywiście gratuluję :tak:

Jutro jedziemy na sprawdzenie krwi (po tej naszej ostrej niedokrwistości). Trzymajcie za nas kciuki. Pietra mam.

kciuki zacisnięte :-)

Powiem krótko - mam angine ropną:baffled: jak się czuję - dopowiedzcie sobie:baffled: może potem doczytam, chwilowo czuję się jakby mnie walec z przyczepą przejechał:baffled:

wracaj szybko do zdrowia :-)

Hej właśnie piję Lecha Free. Nie mam już tej cholernej cukrzycy :-):-):-).

super wieści :-)


chciałam sie jeszcze pochwalić, że moje dziecko znów pije z butli :happy: ów sukces zawdzięczamy nie zmianie butelki czy smoczka, a zmianie smaku kaszki na malinowy :-D teraz aż się trzęsie ze zniecierpliwienia, gdy widzi butelkę :-p moje dziwadło ;-)
 
reklama
Powiem krótko - mam angine ropną:baffled: jak się czuję - dopowiedzcie sobie:baffled: może potem doczytam, chwilowo czuję się jakby mnie walec z przyczepą przejechał:baffled:
Dużo zdrowia! :-)
moje dziecię wczoraj skończyło 5 miesięcy! jak to zleciało, matko. Prawie nie mieści się w gondoli. Jutro jedziemy na sprawdzenie krwi (po tej naszej ostrej niedokrwistości). Trzymajcie za nas kciuki. Pietra mam.
Buziaki dla Córeczki! :-) I kciuki zaciśnięte, będzie dobrze. :tak:
To wy jeszcze w gondoli? my już po przeprowadzce do spacerówki
Julian się jeszcze w gondoli mieści i nawet trochę luzu jeszcze jest. :-p Ale nad spacerówką już powoli zaczynam się zastanawać.



My dzisiaj po mega spacerze, ławeczka pod platanem zaliczona, kilkanaście stron książki przeczytane, siedmiopak body z długim rękawem zakupiony i chyba nawet kombinezon na zimę wypatrzony. Więc ten dzień uważam za udany. :tak:
Teraz się żegnam, bo coś oczęta mi się kleją.
Do jutra. :-)
 
Witajcie!!!
No, nie myślałam, że o tej porze będę pierwsza na bb :happy: chociaż w sumie pierwsza (i ostatnia :confused: ) jest MaDunia :-D
Moje dziecko intensywnie patrzy się na mnie z leżaczka, więc znów sobie nie poczytam i nie popiszę, bo domaga się uwagi i zabawy.
Może wyjdziemy za chwilę też na spacer, bo już 20stopni i słońce. Chociaż niby zapowiadają później deszcz, ale gorąco.
No i o 14:30 na szczepienie :sorry2:

Caro S - Zuziaczkowi buziaki w stópki z okazji 5 m-cy :-)

Do później!
 
Ostatnia edycja:
hej!
My juz po sniadanku,ja ogladam Magde M.,Alus oglada mnie w lezaczku ale cos widze ze mu sie ten widk powoli nudzi:baffled:
Ma Lea ale mnie rozbawilas:-D:-D:-D:-D:-D:-D Wypluj te slowa kobieto!!!
 
Witam się z Wami pozytywnie nastrojona.
Humorek mi dopisuje na całego, ale sa ku temu powody - wczoraj 4 miesiąc naszego dzieciątka, a dziś 4 rocznica naszego ślubu. Same 4 he he. Szkoda tylko że za oknem nie ma słonka tylko deszcz

Miłego dzionka!
nie odpisuje Wam, bo mam za duze zaległości na forum
 
no to gratuluje obu i rocznicy i 4 mscy i milutkiego dnia zycze moze jeszcze slonce wyjdzie

a babki wczoraj gadalam z kumplem z pracy i on byl w pl i mial fajna sytuacje
taki mlody hip hop zniego i stal w tesco mial tylko koszyk za nim tez z koszykiem facio kolo 50 i za nimi kobieta z duzym brzuszkiem i ten muj znajomy mowi do babki zeby szla przed niego bo ma jakies dwa produkty i duzy brzuszek ciazowy wiec niech idzie on moze postac jeszcze a ten koles kolo 50 zaczal sie zuczac ze on sie nie zgadza itp a mlody do niego ze jak jeszcze bedzie burczal to mu lapy polamie i wroci do domu bez zakupow, ze pani w ciazy i pujdzie przed niego a on niech sie manier nauczy, babka sie tak wystraszyla ze szok ale co najdziwniejsze nie hip hopa tylko tego starego
 
Ostatnia edycja:
Jak napisałam posta to tak mi przeleciało przez myśl, ze tymi "dwiema kreseczkami" mogę narozrabiać hi hi hi ;-) Bluebell, mam nadzieję, ze się nie gniewasz? :happy:
 
reklama
Mój syn mnie zaskakuje, jak przez ostatnie dni był marudny i tylko na recach chciał być noszony tak teraz rozkosznie przesiaduje sam w leżaczku i gada jak najęty. Dziś w nocy przeszedł samego siebie o 3.00 rano po jedzeniu na zabawe mu się zebralo. Tylko patrzyłam jak zabawki w łóżeczku latają. A po 10 minutach cisza, patrze co on robi, a ten śpi dalej jak gdyby nigdy nic.

Wczoraj dostalismy e-maila z prośbą o potwierdzenie udziału w zajęciach na basenie. Takim oto sposobem od 12 września zaczynamy chodzić z Kacprem na basen. Ciekawa jestem czy mu sie spodoba. Jak dotychczas szaleje w wannie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry