reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

no to poczekaj troszke napewno zajmie troche czasu zanim zejda dopiero 3 dni pije pepti, jezeli nie ma ich wiecej to poczekaj z tydzien zanim zrobisz cos innego. moja miala takie krosty wszedzie od jonshona i jak kupilam oilatum to dopiero po dwoch tyg krostki wszystkie zlazly.
 
reklama
Powiem krótko - mam angine ropną:baffled: jak się czuję - dopowiedzcie sobie:baffled: może potem doczytam, chwilowo czuję się jakby mnie walec z przyczepą przejechał:baffled:
 
MAMY DRUGIEGO ZEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kurcze,nie za szybko???no nic.Szwedka z checia wrzuce zdjecia alusia no ale zebow to Ty sie Kochana tam nie dopatrzysz bo to na razie takie male biale kreseczki na dziaslach.Wlasciwie bardziej je czuc niz widac ale sa!!!
My dzis caaaaly dzien u mojej kolezanki z pracy (rodzi w styczniu).Alus mega grzeczny.Zjadl,spal,zesr....sie i wrocilismy do domu.Teraz juz oczywiscie spi.W ogole bardzo sie zmienil ostatnio.Siega po zabawki,smieje sie na glos jak go podrzucam i w ogole smieje sie non stop.A z praca wiem ze dam rade,pozniej sie przestawie.
Skunkanka bidulo kuruj sie!!dobrze ze juz nie jestesmy w ciazy to czlowiek moze przynajmniej jakies porzadne leki zazyc a nie mleko z miodem:baffled:
Dziuneczka jak masz mozliwosc to przejdz na pepti.Po nim na bank nic malemu nie bedzie.A co do utrzymywania sie krostek---lekarka mi powiedziala ze takie alergiczne krostki o nawet 2ms moga siedziec.Alusiowi przeszlo po tygodniu no ale on w ogole jakis inny jest.
 
reklama
Do góry