reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
żyję!!!
Ale jak???Tina nogą zmniejsza widok stronki a ja powiększam:sorry2::sorry2:.Starszyznę uczę pożądnego sprzątania,tylko K coś buntuje się ze zmywaniem:no::no: chyba przestanę gotować w odwecie:-D:-D,zębów brak...

Bluebell- gratulacje ząbka

Szwedka,Nadii wasze dziewczyny dziś kończą 4 miesiące całuski dla panienek
 
Ostatnia edycja:
hejka:)
co do butli ja zmieniałam pierwsza to lovi i jest do tej pory. W trakcie zmieniłam na nuk, nuby avent i z żadnej nie chciała pic !! jak zaczęła ciągnąc to odruch wymiotny miała najbardziej po avencie . Z nuby 2 dni piła a pużniej ryk i nie chciała za chol... jak powróciłam do lovi to usmiech i ładnie je tylko ze nadal sie zasysa ale co robic ? jak zassa smoka to wypluwa sama z buzi i za chwile dalej je juz sama opanowała ta sztuke:) herbatke tez z lovi pije:)
czemu zmieniałam? bo własnie zasysały sie te smoczki i zuzia sie wkurzała ale nic z tego nie wyszło a Zuzia sie pogodziła z tym że smoczek zasysa:)
 
hejka:)
co do butli ja zmieniałam pierwsza to lovi i jest do tej pory. W trakcie zmieniłam na nuk, nuby avent i z żadnej nie chciała pic !! jak zaczęła ciągnąc to odruch wymiotny miała najbardziej po avencie . Z nuby 2 dni piła a pużniej ryk i nie chciała za chol... jak powróciłam do lovi to usmiech i ładnie je tylko ze nadal sie zasysa ale co robic ? jak zassa smoka to wypluwa sama z buzi i za chwile dalej je juz sama opanowała ta sztuke:) herbatke tez z lovi pije:)
czemu zmieniałam? bo własnie zasysały sie te smoczki i zuzia sie wkurzała ale nic z tego nie wyszło a Zuzia sie pogodziła z tym że smoczek zasysa:)
No właśnie to jest jeden wielki niewypał w tych smoczkach...bo tak to ładnie je.Tylko muszę co jakiś czas smoka z buzi jej wyciągać;-)
 
reklama
Do góry