reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
mój syn jak sie tylko chodzic nauczyl to juz do wózka nie chciał, katorga była

a co do różnicy wieku - ja mam siostre 16 lat starszą i brata 15 lat starszego:-) a kontakt z bratem superowy miałam jako dziecko, a jak sie hajtnęłam to lepszy z siorą. Siostra zawsze mi doradza w sprawach wagi państwowej- pokłócic sie ze starym czy nie pokłócic- ona zazwyczaj go broni bo mówi ze jest swietny i kochany:-D czesto do nas przyjezdzają (siora i szwagier) - my sie od nich dużo uczymy (życiowych spraw rzecz jasna) a oni przy nas odpoczywają i młodnieją:-) smiesznie jest tylko bo moj siostrzeniec ma 26 lat i wymiary dwa na dwa:-):-):-) i powinien ciociu do mnie mówic:-D:-D:tak:
 
Hej laski!!!

ja dziś wykończona jestem. Masakra noc miałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Karmiłam dwa razy co prawda, ale wstawałam chyba ze 20 razy. Bo Filip był tak marudny, że szok. Co chwilę stękał, więc zdecydowałam siędać mu smoczka.:dry::dry: No ale smoczek "się wypluwał albo wyjmował" i tak musiałam za podawacza robić pół nocy. Koszmar :-:)-:)-:)-(

Teraz jestem niewyspana, ale pogoda za to piękna więc walimy nad morze.

Żegnam się z Wami na ponad tydzień, wracam w niedzielę wieczorem.
Będę za Wami tęskniła i już się boję, jak nadrobię zaległości. ;-)

Kochana to odpocznij sobie i wracaj do nas :-):-)

a tak w ogóle to się witam, jedziemy zaraz młodego odstawić do babci i śmigamy oglądać 7 mieszkań :tak::-), zostanie jeszcze 11 godnych uwagi, a na weekend mykamy koło Opola do babci, gdzie co roku o tej porze zjeżdża się część rodziny, także będę dopiero w pon, miłego dnia wszystkim

Spaczyna chyba przegapiłam jakiś wątek przeprowadzkowy.... :confused::confused::confused: Chcecie zmienić lokum???

Przy okazji proszę uprzejmie o trzymanie kciuków, bo jeśli odruch kroczenia z jednej nóżki nie zniknął, czeka nas wizyta u neurologa...
A Młody marudny, jakby wiedział, co go czeka... godzinę się usypialiśmy, marudził, tarł oczka, widziałam, że jest śpiący, niestety padł dopiero na rączkach...

Kciuki zaciśnięte :tak:


Hejka!
Ale moze to przez zęby, bo (chwaliłam sie juz na opiece) wyszły mu dzisiaj dwie!:szok: dolne jedynki.

No to gratuluje ząbków !!!:-):-)


Oki ja zmykam. Miłej soboty . Buziaki
 
Witajcie :-)
Ja tylko na chwileczkę, bo mam mnóstwo zajęć. Mimo iż dziś święto. Ja już o 7:30 pranie wieszałam na balkonie. A ze nikogo na całym podwórku nie było to w koszulce i majtach:zawstydzona/y:
Ok lecę do prasowania.
 
A ja mam taką teorię, że różnica wieku być może ma znaczenie w relacjach między rodzeństwem, ale minimalne. Najważniejsza jest praca rodziców i charaktery samych dzieci. Poza tym nie bez znaczenia jest dobry wzorzec. Gdy dzieci od maleńkiego widzą, że w rodzinie kultywuje się wartości rodzinne, rodzice mają dobry kontakt ze swoim rodzeństwem, to duża szansa, że dla nich też posiadania brata i/lub siostry będzie czymś extra fajowym.
 
hm, no to u mnie jest tak - brat starszy 2 lata - dogadujemy sie swietnie, siostra młodsza o rok - teraz jest lepiej, całe lata była wojna, byłysmy wzajemie o siebie zazdrosne, że szok (chociaż ja udawałam tą mądrzejsza;-)), sytuacji nie poprawoało to, że wszyscy w rodzinie nas porównywali (a w naszej dużej familii byłyśmy pierwszymi dziewczynkami). kolejny brat młodzy o 7 lat - zawsze umieliśmy się dogadać, kolejny brat - rżnica 14 lat - wiecznie drzemy koty, nawet jak był dzieckiem, to nie miałam do niego cierpliwości (chociaż sam w sobie jest bardzo w porządku, po prostu teraz to nastolatek w głpim wieku), no i ostatnia siostra - dzieli nas 19 lat i 11 miesiecy (obie jesteśmy z 26 ;-)) - jest świetna, jakby moje dzieci takie były, to poproszę kilka, kontakt mamy super.
zanudziłam Was?:-)
jak wida na oim przykładzie, nie ma żadnej reguły co do dogadywania się:happy2: ja zamierzam się zacząc starać o 2 po jakimś roku od narodzin Janka z kilku powodów, np. zeby miał sie z kim bawić (więcej czasu dla rodziców:-p), żebym ja nie straciła "entuzjazmu do pieluch", żeby niezależnie od tego, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka (a byłoby super!!!) chciały przez jakiś czas mieszkać w 1 pokoju (bo wcześniej niż za 10 lat nie mam co mysleć o wyprowadzce z mieszkania, ktore wlasnie kupujemy, a tam nie mamy nie wiadomo ile salonów :-D). powody być może przyziemne, ale i takie są. Ale i tak najważniejsze jest to, że bardzo chcemy mieć kolejne dzieci.:-)

z innej beczki - moje dziecię dziś w nocy spało 5 godz bez przeerwy:-) jestem wniebowzięta! a teraz się szykujemy do całodniowego spacerku (zobaczymy, co z niego wyjdzie :cool2:). miłęgo świętowania, dziewczyny!
 
Dzień dobry!!!

Narazie tylko się witam i spróbuję poczytać zaległosci co mi narosły na innych wątkach. Ania śpi, więc zobaczymy ile się uda.
A wogóle mszę się pochwalić, że córa obudziła mi się w nocy tylko raz!!! o 2, a potem już wstała o 6:30. Rewelka. Widać, wczorajsze zakupy wymęczyły nie tylko nas, ale i ją porządnie.
No to idę czytać...

Aha, Viola - a mi ten link do radia nie chce działać, tzn otwiera się, ale radio nie chce grać :-(
 
reklama
witam sie porannie :-)

dzis działeczka i gril z mężem

ja mam tez rodzenstwo ale dopiero teraz sie rozumiemy kiedys to bitwa na całego! ale teraz jak dorosli to łączą nas problemy ;-)
 
Do góry