reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
To ja się pochwalę wczorajszą wycieczką... byliśmy w Międzyzdrojach. Pogoda nie dopisała, na szczęście nie padało, ale za to wiało i było chłodno (zresztą widać po naszych ubiorach). To pierwsza tak daleka wycieczka Gajki i uważam ją za udaną.
 
Wnerwiłam się taki ładny pościk sklepałam i mi go wceło. W skrócie:
adusia - norma jest od 100g na tydzień, także się mieścisz:-)
Ma_Dunia - u mnie brak rytmu, a spanie nocne rozpczyna się w granicy godz. 21. Przy dwójce dzieci i samej z nimi czasem ciężko o rytm ścisły.
 
cześć dziewczyny :-) zaczęłam czytać, ale nie wiem czy zdąże :baffled: dlatego poodpisuję później, my po wczorajszych chrzcinach, było fajnie, młody na samej mszy bardzo grzeczny, ale na chrzcie trochę dał popalić, akurat zgłodniał, no i był chrzczony z butlą w buzi :baffled:, dobrze, że wzięłam zapas mleka, bo byłoby kiepsko, w sumie jak na niego to i tak długo wytrzymał od 11 do 13:30, a on akurat tak co 2-2 i pół jada, a masza taka dłuuuga, chrzest był po mszy, powiedziałabym w kameralnej atmosferze, bez kitu momentami miałam wrażenie że ksiadz wygania diabła z mojego Karola;-) taki był niespokojny, no potem kazało się że po prostu głodny.
A imprezę w restauracji hotelowej mieliśmy, 19 dorosłych, 4 dzieci i 2 niemowlaków, moim zdaniem super, zdaniem męża moja rodzina za wcześnie zaczęła się wykruszać, no ale nie utrzymam nikogo na siłę, jak milei ochotę iść to ich wybór przecież. Jedzonko pyszne, i najważniejsze klimatyzacja, bo taka duchota wczoraj była, że masakra.

I najważniejsze, od wczoraj moje dziecko to aniołek ;-):tak::-)

a tu foty mojego małego eleganta
 

Załączniki

  • P6280012.jpg
    P6280012.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 27
  • P6280059.jpg
    P6280059.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 27
teraz pochwalę się co zrobiłam w ubiegłym tygodniu - stawierdziłąm że poduszki w sypialni trochę śmierdza i że przyda im siępranie, nie zważając na metkę wrzuciłąm jedną na próbę do pralki i usiłowałam przez kilka dni wysuszyć.... zrobił się z tego jeden wielki smród! bo w środku były prawdziwe pióra....

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

podoba lbo jak samo poadnie -myslicie ze to dobre? ktoras tak robi bez rytmu i jak sie żyje ? dziedcko spi w nocy nie jest rozbite?
Ja tak robiłam na początku, no bo przecież nie zmuszę dziecka do spania jak mu się nie chce, ale już od dłuższego czasu młody pada kolo 21, czasem 22 a czasem 20 i normalnie śpi w nocy, także godzina w tą, czy w tamtą w naszym przypadku nie robi różnicy, młody nie jest marudny.

tak sobie przegladam nasze forum i ze zdziwieniem odkrywam coraz wiecej mam ktore dopiero rodzily a znow sa w ciazy.Juz ''mam'' dwie--jedna z marcca 2009 a druga ze stycznia 2009.Podziwiam laski za charyzme.Ja sie teraz ciazy boje jak ognia.No ale powrocily juz do mnie moje male przyjacioleczki piguleczki wiec jestem ''kryta''.Choc M. chce teraz coreczke---z naciskiem na ''teraz''---chyba go pogielo.A kolezanki w pracy uznaly ze w sumie jak brzuch juz rozciagniety to trzeba drugie robic zanim brzuch znormalnieje.
no to ładnie, ja jakby nie było z marca, i jakoś nie mogę sobie siebie wyobrazić znów w ciąży

Ja kocham być w ciąży,porody też wspominam nie najgorzej tylko tyle że już nie mogę bo po trzech cesarkach to lekarz by mnie zlinczował:-D:-D:-D
ja też okres ciąży super wspominam, poród też był ok, ale jeszcze z drugim dzieckiem się wstrzymamy tak, żeby róznica między Karolem a rodzeństwem była około 2-3 lat.

O rany!
Cały czas siedzieliśmy na dworze, ja się opalałam a syn spal pod pieluchą i parasolką :tak: No czad jest :-D
ja dzisiejszy dzień też tak spędziłam z tym, że na ogródku :-) młody cały dzień na powietrzu, uwielbiam takie dni:tak:

To ja się pochwalę wczorajszą wycieczką... byliśmy w Międzyzdrojach. Pogoda nie dopisała, na szczęście nie padało, ale za to wiało i było chłodno (zresztą widać po naszych ubiorach). To pierwsza tak daleka wycieczka Gajki i uważam ją za udaną.
super wyprawa!!
 
Ma_Dunia a w jakim programie robisz fotoksiążke? z chęcia bym sama sprobowała-fajne masz pomysły
Dopiero robię pierwsze przymiarki. ;-) Mam program z Rossmanna i Cewe (można np.podrzucić gotową fotoksiązkę na płycie do Empiku i potem odebrać albo w innych firmach przez internet). I jeden i drugi mają plusy ale chyba zdecyduję się na Cewe, jest bardziej elastyczny. :tak:
Ma_Dunia - u mnie brak rytmu, a spanie nocne rozpczyna się w granicy godz. 21. Przy dwójce dzieci i samej z nimi czasem ciężko o rytm ścisły.
U nas dzień kończy się około 22, ale taki rytm mieliśmy też prze narodzinami Juliana. :tak: Od 6.00 mamy cykle około 3-godzinne: 20 minut jedzenie, potem 2 godziny aktywności i 30 minut drzemka. Ale to jakoś Julian sam wypracował... :-p



Pogoda u mnie iście letnia i zaliczyłam ten spacer. :tak: Niestety też zgrzeszyłam, wciełam kawałek sernika i popiłam frappuccino. Na kolację będą tylko owoce... :sorry2:
 
reklama
Do góry