reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

hehe paradoksalnie u mnie najlepszy wpływ na samopoczucie czyli: mdłości, wilczy głód, złe nastroje itp.. ma fast food!!
wczoraj zjadłam zapiekanke i frytki z serem, a wczesniej makaron z mozzarella i czułam sie super. a jak jem zdrowo i domowo to non stop piekieny głód i mdłości i wzdecia..
dzidzia tez chyba lubi bo potem szaleje w brzuchu.
 
reklama
Ale nudy. Cały dzień się dłuży strasznie. Najpierw nie mogłam się obudzić potem zebrać się do siebie a teraz już nie mogę się skupić na niczym. Idę zajmę się czymś to szybko minie ta godzina i będzie z górki :-)
 
A mnie cały dzień głowa boli i nic mi się nie chce :-(Leżę więc.
Z jedzeniem mam podobnie jak femme, wszelkie domowe potrawy mnie zamulają (oprócz rosołku który mogłabym jeść bez końca), natomiast fast food jak najbardziej i jak najchętniej. Niestety to nie zdrowe więc trzeba ograniczać.
 
aniu już pisałam ci na zamknietym że paracetamol możesz wziąc jak boli...ale tam ciężka atmosfera i same kłótnie aż na ten zamkniety sie wchodzic nie chce...ech ...ble...
mam nadzieje, że ból zęba przejdzie bo to nic miłego... daj znac jak sie czujesz :)

a ja mam odwrotnie smakuje mi domowe jedzonko :) fakt apetyt mam słaby na początku ciązy był lepszy ale kupiłam parowar i rybka z pary smakuje jak nic pycha!
 
ewelyn_m- pepsi jest baardzo niezdrowa dla maluszka rozwijającego się w naszych brzuszkach, jest słodkim, gazowanym napojem w dodatku z kofeiną, już lepiej troszkę pocierpieć dla maluszka ale Mu tak nie szkodzić.



Wiem, że nie jest to najzdrowsze ale wole napić sie szklaneczkę pepsi jak coś mi siedzi na żołądku niż brać jakieś tabletki czy coś, a tak naprawdę ok 3/4 rzeczy które jemy i pijemy są niezdrowe wszystko jest sztuczne chyba że ktoś je zdrową żywność z ekologicznych upraw to zwracam honor
 
reklama
ok dziękuję będę kombinować ale już nie dzisiaj zjem sobie jeszcze coś wypiję soczek i się kładę rano do pracy :confused2::confused2:byle do piątku:-)
pozdrawiam i przespanej nocki życzę :tak::-D
 
Do góry