reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dzien dobry, a raczej dobry wieczor;-):-)
ja dopiero teraz mam czas, zeby do was zagladnac:baffled: od rana Maks jakis niespokojny jest i ciezko go uspic wogule.. jak usnie to na chwile i zaraz sie budzi:szok:
bylismy dzisiaj zalatwiac ta rehabilitacje na ta glowke i dostalismy termin dopiero na 19 maja:-( nio nic poki co musimy sami cwiczyc, wiec mam nadzieje, ze synio sie przekona do takich zabaw:tak: tym bardziej, ze bylismy dzisiaj na zakupach i kupilismy mu taka super mate edukacyjna, ktora ma pelno grzechotk, misiow, lusterek itd:-)
koga i aniolek kciukasy mocno zacisniete za wasze dzieciaczki:tak:
bluebell nas tez dzisiaj obudzil pan z tele2:wściekła/y: a w zasadzie 2 panow:wściekła/y: najpierw jeden zaczal dzwonic do drzwi i Mlody sie obudzil, a pozniej jego kolega jeszcze raz probowal nas nakrecic i zaczal wydzwaniac domofonem:wściekła/y: myslalam, ze zabije,bo meczylam sie, zeby uspac Mlodego chyba z 1,5 godz:dry:
Spaczyna oj kobieto to cie podziwiam;-):tak: ja przy Maksie na nic nie mam czasu jak sama jestem w domu, bo on spac nie chce:baffled: a jak juz chce to z mamusia w duzym loziu cwaniak jeden:-D hi hi
klucha i kina za was tez kciuki zacisniete, a wlasciwie to za wasze uparciuchy, zeby sie namyslily i wkoncu chcialy wyjsc;-)
nio nic uciekam, bo zbliza sie 20 i pora kapania, wiec trzeba wszystkoprzygotowac:tak:;-)
 
reklama
a ja dzis wymiekam:-( maly w ogole nie chcial spac w dzien dopiero teraz udalo mi sie go uspic...:sorry2: co go kladlam do lozeczka to w ryk i do jedzenia sie zabieral:baffled: za to w nocy dobrze spal:happy2: mam nadzieje ze dzis tez bedzie:tak:
klucha kina czekamy na wasze maluszki:happy2:
 
A ja myślałam, że tylko ja dzisiaj walczę z małą marudą.... masakra jakaś, do wczoraj miałam cudne dziecko, a dzisiaj piszczy i spać nie chce. Szok.
 
Mój Alex też od wczorajszej nocy daje mi nieźle w kość. Miniona nocka była straszna, Poszedł spać po kąpieli ok 21.30, pobudka była o 1.00, potem o 3.00 potem o 5.00 i następnie o 7.00- masakra, w dzień też niewiele spał, dzisiaj jestem nieprzytomna, właśnie tatuś wykąpał synka ja Go nakarmiłam i położyłam do kołyski spać, ciekawe o której się obudzi i jak minie dzisiejsza nocka.
 
reklama
Hej,ja po lekarzu.2 godz. u znajomej pediatry.
M waży w ubraniu pełnym 13,4:wściekła/y: i 98 cm.Bez komentarza.Tego się nawet nie da do centyli odnieść.
Ten gil do pasa wygląda na alergię.I ucho zakorkowane.
Niuńka waży 4400 z pampersem.Ech i mamy wymaz z oka,kolejne leki na różne rzeczy,szmery w serduszku (wygląda,ze ten przewód Botala nie zamknięty,bo sinieje z wysiłku).I ona ma nad odbytem taką maleńką dziurkę i to może być przetoka do rdzenia kręgowego:szok:Także jeszcze usg tego to całej mojej listy.
No i z tą mukowiscydozą czekamy:zawstydzona/y: ale nie chce mi się o tym już pisać.
Mam na lodówce wielką kartkę co komu kiedy podać,w jaki dzień ile itp.
I w kalendarzu już chyba większość możliwych specjalistów plus szczepienia i bilans czterolatka..
Jutro jeszcze pilnie coś tam umawiam.
Ale nie narzekam,bo jak tylko się ciut nad sobą poużalam,to mi los cos dowala:dry:
Prasowanie kwiczy,a ja nie mam siły.M oczywiście nic nie zjadł dziś,a mala miała wieczorem mega kolkę.Chyba tylko jej ubranko na jutro uprasuję.I pieluchy do bioderek.
Pojęczałam,to spadam.Buziaki.
 
Do góry