reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

02.05.2009, godz.2:50 -ZACZĘŁO SIĘ!!!!!! TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!! :happy::happy::happy:
Wróciłam właśnie z toalety, położyłam się i nawet przez chwilę pomyślałam, że znowu chyba wczorajsze skurczyki i napięcia w brzuchu to fałszywy alarm, bo prawie nic teraz nie czułam. Może przy wstawaniu i kładzeniu się jakiś minimalny skurczyk w podbrzuszu.
Kiedy nagle, o 2:50 CHLUP coś ze mnie wypłynęło!!!!! :szok::szok::szok:
Zerwałam się z łóżka, zeby nie zabrudzić, wtedy znów poleciało już całkiem sporo po nogach.

Skurczy narazie nie czuję.
Jedziemy do szpitala.
Trzymcie kciuki!!!!!!!

Jak coś, dam znać ;-)

=======================================
Pozostałe dwupaczki - mam nadzieję, że nie będę dziś osamotniona w przytulaniu maluszka! Do roboty!!! :tak:
=========================================

..... chyba zaczynam się bać... :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::szok::szok::szok::sorry:
 
reklama
diabliczka83 Zazdroszcze:-( ale zycze szybkiego i bezbolesnego porodu!!!!
klucha09 moze i nam w najblizszych niach szczescie dopisze....
 
witajcie ja na sekundke...
kurcze jakos nie moge sie ogarnac aby wszystko nadrobic albo byc naberzaco...
bardzo prosze wszystkie mamusie juz rozpakowane ..i ktorych maluszki nie sa wpisane na liste o informacje o porodzie na priva.. albo w odowiednim dziale..abym mogla w wolnej chwili uzupelnic liste maluszkow...

serdecznie grauluje juz rozpakowanym!!!!!!!
 
witam z rana:-D
diabliczka gratuluje i zazdroszcze bardzo ze dzis bedziesz miec malucha przy sobie:tak:
umi2 no ja mam nadzieje ze nas tez cos zlapie bo ja juz nie daje rady.:-(
dzis ide na zakupy, upatrzylam sobie buty kilka dni temu i dzis powiedzialam do brzucha: widzisz gdybys wylazlo pieniadze wydalabym na ciebie a tak to kupuje sobie nowa pare butow:-D
 
czesc Lasie!
ale mialam noc-maly wstal o 5 i tak do 9 sie katowal (i mnie tez)

poza tym wczoraj walnelam 2drinki :sorry::-p ah jak bylo cudowie po roku....
 
reklama
to ty bluebell juz nie karmisz cycem???
ja mam zamiar szklaneczke piwka sobie dzis walnac wieczorkiem moze wtedy male zdecyduje sie wyjsc
 
Do góry