reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Wydaje mi się ze jeśli pobrano od ciebie krew i mocz to zrobiono wszystkie potrzebne badania. Bo inaczej to po co? Tylko porostu wpisano je ci do karty i już. To w Polsce trzeba samemu się nachodzić. A powinno być tak ze jeśli lekarzowi są potrzebne jakieś wyniki to sam się o nie zatroszczy. To moje zdanie. ja jestem jeszcze przed pierwsza wizyta tu u lekarza i też sama nie wiem co mnie na niej czeka. Mąż mnie zapewnia ze wszystko będzie dobrze i ze się nie rozczaruje. Ale to taki strach przed nieznanym.
 
reklama
Wydaje mi się ze jeśli pobrano od ciebie krew i mocz to zrobiono wszystkie potrzebne badania. Bo inaczej to po co? Tylko porostu wpisano je ci do karty i już. To w Polsce trzeba samemu się nachodzić. A powinno być tak ze jeśli lekarzowi są potrzebne jakieś wyniki to sam się o nie zatroszczy. To moje zdanie. ja jestem jeszcze przed pierwsza wizyta tu u lekarza i też sama nie wiem co mnie na niej czeka. Mąż mnie zapewnia ze wszystko będzie dobrze i ze się nie rozczaruje. Ale to taki strach przed nieznanym.

Moze masz racje.
A gdzie ty mieszkasz????
 
Naomi A byłas juz w szpiatlu ??
Ja wkoncu jutro ide na USG , ja mialam robiote ze tylko badanie krwi i moczu, a sama poszłam poprosic o badanie na toxo i po 1,5 tyd. doswiedzialm sie ze nie zrobili mi tego badania bo moj lekarz GP nie wystawil mi listu dlaczego to badanie mam robic... Bo u nich nie bylo takich przypadków z toxo i nie robia tych badan, wiec im mowie ze mialam kontakt z kotem i chce to sprawdzic to powiedzieli ze wysla moja krwe do UK bo tylko tam roba te badanie(Paranoja) jutro sie spytam w szpitalu jak tu wyglada takie badanie :confused:bo cos mi sie wierzyc nie chce...
 
wiecie co a ja juz bylam 2 razy u mojego lekarza i jeszcze nie dala mi skierowania na badania a moja kumpela ktora poszla stwierdzic ciaze odrazu dostala cala liste jake badania ma porobic...hmm... cos czuje ze jak wroce z Pl to zaraz powiem o badaniach bo tu robia wszyekie ..toxo a nawet na hiv.. chyba ze zrobie je sobie prywatnie w Pl..( lece w sobote rano)
 
Didi ja widze ze w IE jest roznie zalezy to od szpitala i GP...

Ja w 1 ciazy tak jak teraz dostalam sierowanie ze szpitala na 13 tyg. a potem wizyty co 6 tyg. do tego u GP... nie moge powiedziec ze nie jestem zadowolona... Ale wkurza mnie to ze o takie badania jak toxo czy cukier musimy sie prosic...
Ja do PL lece 11.10 to napewno wybiore sie na bdania i do gina na USG bo mnie ominie 2 wizyta w szpitalu wiec bede musiala im doniesc dopiery tak jak w 1 ciazy...
A ty masz juz list ze szpitala?? czy nie?? na dlugo jedziesz do PL?/ jelsi moge spytac ;-)
 
Sofik bylam juz w szpitalu tylko na zapisie.Kilka dni pozniej dostalam list z wyznaczonym terminem 1 wizyty na 2 grudnia.Sa tam jeszcze jakies dwie kartki z cenami musze je konkretnie przejrzec co tam jest napisane.
 
reklama
Didi i Naomi to bardzo pozno macie 1 wizyte w szpitalu...
Ja tak jak mowie 1 mialam w 13 tyg. taka jak teraz ta...
Dziwne sa te szpitale roznie wyznaczaja wizyty...
U nas jest taka procedura ze idziesz do Gp w moim przypadku bylo to 4 tc a za m-ac mialam juz list ze szpitala na 25 wrzesnia...
Dziwnie ejst tam u WAs, przeciesz do konca listopada czy grudnia to jest duzo czasu :szok:

Naomi kartki z cenaki hmmm jak dostalam taka mla karteczke ze 25 wrzesnia na 2:10 mam byc w szpitalu nic innego nie bylo...ale rodzisz w panstwowym czy prywatnym szpitalu?? jak juz przeczytasz dokladnie to daj znac za co sa ceny bo ciekawa jestem...
A bylas juz na jakis usg w polskiej klinice?? ile taka wizyta w dublnie kosztuje bo u nas 120 euro

Didi Powodzenia w zdaniu egazminu, ja jade do PL na nie cale 4 tyg. bo jesli teraz nie pojade to potem dopiero bedzie to na wakcje w lipcu ;-) To jak bedziesz w PL to idz sobie na USG ja jak bede to napewn ide ;-)

Kurde wrocil mi apetyt i co chwile bym jadla
Dzis jem Almete ze szczypiorkiem i cebula + pomidor.. hahahaha
 
Ostatnia edycja:
Do góry