reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Nic mi się nie chce!!!:baffled:
Udało się ściągnąć te materiały na egzamin, teraz wypadałoby usiąść i się pouczyć.
Tanio kupię trochę chęci..... :sorry:

Nudności i inne dolegliwości minęły, tylko najchętniej leżałabym i nic nie robiła. Czyli pewnie to jeszcze nie TEN moment... :-(
 
reklama
Gabi, jedz sobie ten kisielek na zdrowie.
Mnie moja starsza latorośl co jakiś czas częstuje czymś pysznym i niewskazanym.... "no mama dlaczego nie chcesz????" - więc mam już za sobą grzechy w postaci gryza wafelka i m&m'sa - młodsze póki co nie reaguje :-)

Aaaa, bluebell może browarka spróbuj :-) to działa rozluźniająco a przy okazji mlekopędnie.
 
Ostatnia edycja:
skunkanka hihi :-);-)

a ja udany dzionek i dalej 2w1 idzie z mnie ogromna ilosc sluzu tylko... teraz po spacerku z mężem na chwilkę sie położyłam i sobie mysle kiedy ta moja córa sie zlitujew i wyjdzie...
 
Gabi kisiel pewnie. Ja ostatnio wcinalam sernik, taki na biszkoptach i baaardzo lajtowy. Poza tym ryz na mleku z cyklu slodka chwila i mus z owocow lesnych. I zgrzeszylam dwoma biszkoptami z cukrem z lidla:-) a potem marudze, ze gruba jestem:zawstydzona/y:;-)

Browarek? Ale zwykly czy Karmi na laktacje?
 
hejka !!!!

ja też dalej 2w1 i nic się nie zapowiada na zmiany!!!!!! powoli znowu w dołek wpadam, ale może jutro będzie lepiej. :sorry:


dziewczyny na laktację to herbata z mlekiem słyszałam :tak::tak::tak:

Pozdrawiam i do juterka!!!! Bo brak weny dzisiejszego dnia na pisanie!!!!!
 
dziewczyny na laktację to herbata z mlekiem słyszałam :tak::tak::tak:

Herbatę z mlekiem - bawarkę naszym mamom na laktację w szpitalach podawano...i podobno w ogóle nie działała ;). Podobnie z Karmi - ten mit obaliła mi pielęgniarka laktacyjna. Najlepiej pić dużo wody niegazowanej i wspomagać się herbatką na laktację Hippa lub Herbapolu (- ta tańsza) no i jak Gabi pisała, częste przystawianie malucha. Mnie dopadł w 3 tyg. kryzys laktacyjny. 2 dni z łóżku z młodą przy cycu zdziałały cuda.Mleko znów płynie. Grunt to spokój, minimalizowanie stresu. Ja się nie opitalam - odmawiam gości, jak coś nie tak - jak mała marudna, jak ja marudna;) Dzwonią, pytają, a ja grzecznie odpowiadam, że w swoim czasie.
 
Ostatnia edycja:
Hej piękne!
Ja dziś po kościółku i imieninkach bratowej. Skusiłam się nawet na 2 kawałki ciasta - 3 bit - polecam! Na szczęście cukier w normie :tak:. Z:tak: moim M znowu w spięciu, ale to już chyba norma - nie będę was tym zanudzać!
Chcę już rodzić! Pomocy!
Co do karmienia, to nie martwcie się - wszystko się unormuje, ale najważniejszy jest spokój i będzie jak trzeba:tak:
Lecę na samotny wieczorek :zawstydzona/y: ale już tak chyba będzie. Dobrej Nocki - do lepszego jutra
 
Ja już mówię dobranoc! Kolorowych snów!!!

Samopoczucie się poprawiło (znaczy jeśli chodzi o objawy przedporodowe to cisza, nic nie boli, nie muli, rozeszło się po kątach:sorry:) a jak mi się nic nie chciało, tak dalej nic się nie chce.
Jak któraś ma za duzo energii, to ja nadal chętna na trochę ;-) I na boćka ;-)

Śpijcie dobrze! Do jutra!!!
 
reklama
czesc laseczki
ja tylko na chwile bo Zuza nam daje popalic ostatnio.:baffled:

Widziałam dzisiaj bociana - która chce rodzić???

pozdrawiam was wszystkie- rozpakowane i nierozpakowane:-):-):-):-)
 
Do góry