reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

Wpadlam tylko na chwilke Was doczytac i odpisac:-) Maz na zakupach a ja za chwilke napuszczam wode do wanny i sobie troszke poleze:tak: w czasie kapieli mam zamiar wciagnac jakiegos batona i popic kubusiem:-)

skunkanka trzymam kciuki obys do piatku wytrzymala i zeby wszystko bylo ok!!;-)

Wiecie co...moj maz ma obraczke!Okazalo sie,ze nie zgubil jej w pracy tylko przed domem jak otrzepywal spodnie!I jakos tak poleciala ze wogole by jej nie znalazl gdyby nie tesciowa,ktora cos na zewnatrz robila i ja zauwazyla:happy2:No ale dobrze,ze jest bo przynajmniej do czerwca pochodzi w niej jeszcze:-)

Ja juz zmykam sie kapac.
Zycze Wam kochane slodkich snow i spokojnej nocki,bez bolow i skurczy(chyba,ze ktoras chce to zycze jej tego):-)
Dobranoc kwietnioweczki!
 
reklama
olek juz w lozku, po wieczornej kapieli, antybiotyk zaaplikowany, oglada czerwone psisko na mini:-D a ja mam chwile zeby do was zajrzec:-D
skunanka wybierala sie dzisiaj na sesje, ciekawe czy zdazyla zrobic zdjecia:confused:
 
Diabliczka,ja wklejam przez żabę,ładujesz zdjęcie przez tą stronę ImageShack® - Image Hosting ,potem kopiuję adres "direckt link to image" i w poście na bb wpisuję
.Pewnie są inne sposoby,ale ja tak od lat robię.Bo do galerii z otwartym dostępem nie chcę wklejać:-p
 
nie chcialo mi sie piec ciasta wiec kupilam gotowe podklady i tylko zrobilam krem orzechowy, przepyszny:-):-)
Ada! Ja też zazwyczaj idę na łatwiznę i robię takie torty, które w domu wszyscy uwielbiają. A jeszcze jak biszkopcik nasączony wiśniówką domowej roboty... ;-)
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!!!!!!! :tak:

sms od Skunkanki :
" pozdrawiam ze szpitala niestety , dostałam nagle skurczy , od razu co pol minuty , a przy feno to raczej nie bardzo ...dostaje zastrzyki na płuckai rozkrczowe postaraja sie przetrzymac do piątku, wtedy moze bezpiecznie byc CC ... pozdrów Laseczki "
No to nieźle ją złapało... Trzymm kciuki żeby Maluszek poczekał do piątku, a Skunkanka wytrzymała w szpitalu.

Diabliczka,ja wklejam przez żabę,ładujesz zdjęcie przez tą stronę ImageShack® - Image Hosting ,potem kopiuję adres "direckt link to image" i w poście na bb wpisuję
.Pewnie są inne sposoby,ale ja tak od lat robię.Bo do galerii z otwartym dostępem nie chcę wklejać:-p
Dzięki, Gabi!!! Wkleiłam zdjęcia na zamkniętym, udało się!!! :-)

Didi! Dzięki za listę kontaktów!!!
 
Mała już śpi, małż gra na na ps3, a ja leże i mam laptoka dla siebie. Uwielbiam weekendy- wtedy małż w domku, jakoś fajniej dni mijają...

Do mam niejadków- kiedy wasze dzieci zaczęły same jeśc łyżka np zupe??? Moja Nela straszny niejadek, bardzo nieedukacyjnie karmie ją przed tv, albo z ksiązeczkami, gazetami, zabawkami a ja ją karmie bo inaczej by nie zjadła :( Oczywiście to co lubi je sama-np szynke, ser zółty ale to w rączce biegając podomu, ale obiad, czy śniadania to nigdy w życiu. Oczywiście jak ją karmie to je, otwiera buzie i jakoś dajemy rade, ale sama za nic w świecie..
 
reklama
ale sie strachu najadlam...pozadnie rozbolal mnie brzuch,najpierw rano,potem tak ok 19.Pobieglam sie spakowac prowizorycznie bo nic w sumie nie mam do szpitala.Cholera jeszcze jutro niedziela i koszul nie kupie :szok: Maz spanikowal totalnie i musialam go uspokajac ze to nie to,przyjaciola tez zzieleniala i w ogole to musialam ratowac towarzystwo..........

no ale szczerze to mam nadzieje ze jeszcze nie...
 
Do góry