reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
Na początku podawałam wode przegotowaną, ale teraz mój synek kręci nosem i wypycha smoka. Chyba przestał ją lubić. Nie wiem jak ją mu podac, bo naprawdę nie jest to w tej chwili łatwe, ale będę próbować, bo może rzeczywiście to przez brak płynów. Jeśli mi się nie uda, to poprostu zmienie mleko tylko wciąż zastanawiam się czy Enfamil Premium 1 czy Nan Active 1....
 
Najlepiej podawaj herbatki,ale jak karmisz piersią to tych problemów nie powinno być,może ma kolki ,spróbuj kupić na kolki herbatkę ona jest z koprem,więc może lepiej pomoże.
 
Karmie piersią, ale później dokarmiam butelką- raz zje tylko 30ml, a raz potrafi nawet 120ml... Dziś w nocy karmiłam tylko piersią i kupki nie ma, a stekanie od czasu do czasu tak. Dziwne skoro naprawdę jem bardzo zdrowo i pozywnie. Kupilismy już inne mleko enfamil i jak tylko skończy się bebiko zaczniemy mu je podawać i zobaczymy czy będzie poprawa.
 
Witam!
Mój 4,5 miesieczny synek ma skaze białkowa. Pediatra zalecił podawanie sinlac ale mały miał po nim problemy z kupa- dwa dni nic- tytlko stekanie- a potem po czopku wielka gesta kupa. Brzuszek go raczej nie bolał i czuł sie dobrze ale napinał sie i denerwował bo nie m.ógł zrobic kupy.
Czy u Was tez tak byo. Podawałyscie dalej sinlac mino to???? Moze przy kolejnym razie bedzie lepiej????
 
Witaj! Moj synek juz dwa miesiace je te kaszke. Fakt, ze czasami jest dzien bez kupy, a nawet dwa i tez mysle, ze to przez te kasze. Ale nie zdazylo sie jeszcze zeby kupka byla bardzo zbita w kuleczki (to sa zaparcia) sa geste, ale miekkie (czyli normalne). W razie gdy dwa dni sa bez kupaska, to daje mu rano 2-3 lyzeczki sloiczkowego przeccieru ze sliwek. Kupa murowana. Pozdrawiam
 
witam wszystkie Mamusie
moj 3 miesieczny synek od kilku dni robi kupke z niewielka iloscia przezroczystego sluzu. karmie go wylacznie Nutramigenem poniewaz ma skaze bialkowa.ogolnie czuje sie dobrze nie zauwazylam nic niepokojacego. czy ktoras z Was wie skad ten sluz? czy powinnam jak najszybciej isc do lekarza? bardzo prosze o pomoc. z gory dziekuje!
 
reklama
Do góry