reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

ja dzisiaj smażyłam naleśniki ;) i robiłam dzieciom kluseczki z twarożku ;)
a na 16tą jedziemy do znajomych na działkę - więc pewnie jakieś mięsiwo wszamię ;)

Szczebiotka - to rzeczywiście duuuużo owoców i warzyw zajadasz ;)
ja wczoraj ugotowałam brokuła i mizerię do obiadu zrobiłam ;)
 
reklama
Na sniadanko cacyki z rzodkiweka na chlebie ze slonecznikiem. Na obiadek szparagowa na boczku z gruszka, ziemniaki i nugetsy :) teraz melon a za chwilke babka marmurowa bo koleżanka wpada na kawke :)

A jutro restauracja chińska :)
 
ja tak jak Szczebiotka zajadam sie owocami. ze sklepu wychodzila bym tylk z nimi :)
no i wszystko z prodktów nabiałowych: mleko, jogurty, kefir, maślanki, ser biały.. mogła bym non stop jeśc/pic

zabka smaka mi na domowe frytki zrobiłas ale na szczescie nie mam z czego zrobic ;)
 
Ja dzis zrobilam zupke z kalafiora z ryzem i kalafior panierowany a"la schabowy.Ogolnie mam parcie na ogorki kiszone,za ktore mojej kochanej mamuli dziekuje bo mi przywiozla cale wiadro z Polski:-DZawsze wieczorem mnie nachodzi na te ogory,jogurt i ananasa.To juz kilka dni trwa:szok:
 
reklama
Do góry