reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia

Melulu to ty i tak duzo nie jesz....zobacz ja
dzis
1 sniadanie jogurt waniliowy,2sucharki z dzemem,sok grejpfrutowy
2 sniadanie 3 sucharki z dzemem,duza sliwa
obiad podwojna porcja tortellini polane sosem smietanowym z szynka
podwieczorek 175gram wafelkow orzechowych:szok:
i jeszcze czekam na kolacje
wczoraj
platki z mlekiem,jablko,sok,jogurt
2 sucharki z dzemem
nalesnik z serami i szynka i drugi z dzemem
tortilla z salata mozarella pomidorem i szynka
2 rozne kawalki ciasta
tagliatelle(makaron) z sosem pomidorowym i boczkiem i duza iloscia sera jedna bulka z fhiladelfia ,pomarancza,winogron
....:no::zawstydzona/y:i jestem ciagle glodna
 
reklama
Melulu ale się uśmiałam :-D to mnie podsumowałaś :-D.
A więc: jabłka umyć, obrać, pokroić w ćwiartki i wykroić środek. Dalej opłukać pod bieżącą wodą, wrzucić do rondelka i podlać wodą. Jabłuszka mają się smażyć jak na marmoladę ;-). Następnie doprawić cukrem do smaku. Przełożyć do słoiczków i zagotować tj. 15 minut na wolnym ogniu od momentu jak woda zacznie bulgotać. Smacznego :-)!!!
Niedawno wyczytałam w jakiejś mądrej gazecie, że jedzonko dla dzieci typu słoiczki gerber jest nie doprawiane tak jak jedzenie dla nas :baffled:. Więc nabrałam wątpliwości czy będę mogła dziecku dawać te jabłuszka ale z drugiej czy by maleństwo jadło kwaśny, niedoprawiony mus - chyba nie bardzo :cool:. Co wy na to???
 
ponoć dzieci lubią kwasne..Julka lubi lizac cytryne do dzisiaj:) Nie zaleca sie dodawania cukru do przetworów dla dzieci- owoce mają swoje cukry w koncu..
 
Melulu to ty i tak duzo nie jesz....zobacz ja(...)
Ania, dzięki :-) Pocieszyłaś mnie, że nie wszystkie żywimy się gotowanym kurczakiem z surówkami i buraczkami :-)

Melulu ale się uśmiałam :-D to mnie podsumowałaś :-D.
:-D :-D :-D Za to teraz mam przepis jak się patrzy! :) Wszystko jasne, dzięki :-) Aż sobie trochę zrobię, najwyżej na przednówku będę robić szarlotkę dla siebie i męża :-D A szarlotki generalnie uwielbiam! :-)
 
no,ale to byly tylko 2 dni Melulu...2 dni wczesniej byla ryba z rusztu z marchewka tartowana...a dzis rosolek na kurczaczku...i kurczaczka wrabalam mniam...dzis na kolacje salatka z pomidorem marchewka i mozzarella i oliwkami..ja gotuje czesto obiady...jutro pulpeciki na przyklad:-) a to byl przyklad ile slodkiego jestem w stanie zjesc
 
dziewczyny mnie wrócił apetyt i tak:
godz. 4:00
- płatki z mlekiem
- 2 kanapki
- banan + jabłko

godz. 6:15
- 2 kanapki

godz. 8:00 w pracy
-pączek + drożdżówka

i dalej w ciągu dnia

- 2 kawy inki
- 3 herbaty
- 3 podwójne kanapki
- owoce: jabłko, brzoskwinia, winogrono
- pół czekolady
- paczka ciastek

w domu od 17:00
- zupa
- drugie danie (np. ostatnio kluski śląskie z ogromną ilością skwarów polane taką ilością tłuszczu że kluchy kąpią się w tłuszczu) :-p:tak:
- paczka ciastek (oblane czekoladą)
- kolacja - 3 kanapki + jakaś kiełbacha na gorąco :tak:
- pół czekolady
- jabłko

:shocked2::shocked2::shocked2: o matko nigdy tyle nie jadłam i najgorsze jest to że wciąż jestem głodna :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry