reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

reklama
Podałam pierwszą marchewkę :))) Podałam najpierw marchewkę a później dałam cyca.
Chyba smakowała. Ale na drugi dzień była bardziej brudna niż za pierwszym razem. Tak jakby bawiła się jedzeniem :)))
 
Ja karmię sztucznie więc szybciej muszę podawać pokarm Miłoszkowi ale jednak się boję gluten tez mam już wprowadzać
 
Podałam pierwszą marchewkę :))) Podałam najpierw marchewkę a później dałam cyca.
Chyba smakowała. Ale na drugi dzień była bardziej brudna niż za pierwszym razem. Tak jakby bawiła się jedzeniem :)))
U nas też tak było na początku, pierwsze karmienie, choć nie wiedziała co i jak ładnie jadła. Drugie karmienie chyba chciała zobaczyć co to takiego jest co ona je i jakie jest w dotyku, bo wkładała mi ręce do miseczki, łapała za łyżeczkę. A teraz to tylko macha rączkami i nóżkami a buzię tak szeroko otwiera, że prawie migdałki widać :-D Dosłownie nie nadążam z nabieraniem na łyżeczkę :tak:
 
No właśnie :) U mnie na drugi dzień Mila otwierała buzię i łapała za łyżeczkę - jakby chciała przyśpieszyć proces podawania jej jedzenia :) jak już miała marchewkę w buzi to wkładała kciuka (albo całą dłoń) do buzi, a sekundę później wycierała sobie tą dłonią oczy! W ten sposób cała była w marchewce!
Nawet do nosa sobie ją wsadziła!
Mała ćpunka! Wącha marchewę ;-):-p:-D
 
u mnie najpierw pierś, odrazu po słoiczek :)
ja robię tak samo, tylko że butelka zamiast piersi u nas. Ale powiem, że bunt jest po małej ilości mleka (120ml) to trochę ja pobujam, pokażę jej miseczkę już z przyszykowanym obiadkiem i jakoś się uspokaja.
Dziewczyny napiszcie mi co podajecie od kiedy w jakich ilościach i co o danych godzinach
ja co 3,5-4 h po 180-210ml mleka 3x i 2 posiłki po 120ml i pół słoiczka warzyw/deseru. Pierwszy posiłek o ok.6-7, a ostatni ok.20-21.
 
reklama
Kupiłam najnowsze Mam dziecko fajne tam jest opisane jak wprowadzać posiłki i jak uczyć łyżeczką jeść a zobaczcie forum urodzonych w sierpniu 2007 tam fajnie piszą
 
Ostatnia edycja:
Do góry