reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

Mysia ja daję owocowe. Czemu za wczesnie? Powiem szczerze, ze ja nawet się nie zastanawiałam nad tym, dałam, nic jej nie było po tym to daję codziennie już teraz.
 
reklama
Nathalie ja tez dalam kilka razy malemu owocowy jogurt,ale ponoc zawarte w nim bialko obciaza nerki dziecka Wydaje mi sie ze raz na jakis czas nie zaszkodzi,ale narazie boje sie dawac mu jogurt codziennie
 
Hej dziewczyny!!!
Nie przebywam tak na forum bo nie mam czasu remont i wogule Miłoszek coraz gorzej przechodzi ząbkowanie widać już zęby na dole dwa i prawdopodobnie też na górze ma więc niewesoło jutro dam mu rybę już próbował pomidory , gluten, żółtko itd. na szczęście nie ma alergii po niczym je już większe kawałki i mu takie smakują nawet bardziej niż papki próbował dzisiaj ziemniaka ugotowanego i polubił:)Po zatym od kilku dni przez sen płacze i to strasznie nie wiem czemu i się martwię Pozdrawiam
 
U nas to samo, ale maly placze przez moment i spi dalej, czasem nawet oczek nie otworzy.

A co do jedzonka, to Adas wciaga wszystko bez wzgledu na konsystencje;-) Nawet jak gotuje ryz na obiad, to daje mu po ziarenku i dziecko przeszczesliwe:-D

Wczoraj zrobilam mu zupke z zoltkiem i dzis 4 kupki...:-(
 
Nimfi do spoko bo latalam za krolikiem i go nie dostalam dzis byl indyk ryby jeszcze nie podawalam sprobuje :tak:

ana zapomnialam napisac jeszcze ze cielecina zalecila mi dawac :tak: wlasciwie kazde mieso poza krolikiem, o nim nic nie wspomniala, ale jesli byc bardzo chciala zawsze mozesz kupic sloiczek z mieskiem z krolika :tak: choc ja osobiscie nie kupie na razie nic ze sloiczkow bo moj maly bardzo zle je toleruje :no:

mysia ja gdzies przeczytalam zeby dawac jogurty ok 9-10 msc wiec na razie zaczekam. Poza tym jak na razie lekarz zalecil mi tylko wprowadzenie dodatkowo ryby i zółtka :tak:

Czy ktos poza emkamek podaje juz zółtko? larkaa chyba podawala juz malej?
Słyszalam dwie rozne wersje, aby jednorazowo dać pół zółtka, albo ćwierć zółtka do zupki - która wersja jest prawdziwa? :-p My startujemy z zółtkiem za tydzien bo w tym tygodniu maly po raz pierwszy je zupki z cielecinka i na cale szczescie ladnie je trawi :tak: Kurczak w zupce powodowal zaparcia, ale i z tymi zaparciami juz chyba dajemy sobie rade :-D
 
nimfii mi lekarka kazała dawać młodej pół żółtka co drugi dzień już 3 tygodnie temu :dry: no ale niestety, nie daję młodej, bo wymiotuje po tym, czekamy cierpliwie, aż jej przejdzie :dry:

w ogóle słoiki idą nam coraz gorzej, a wczoraj młoda w ogóle nie chciała zjeść słoiczka z owockami, gryzła łyżkę i płakała. W buzi żadnych opuchnięć, więc to nie zęby, tylko jej fanaberie chyba :angry:

tak się zastanawiam, bo teściowa przeszła na dietę kopenhaską i Kalina chyba razem z nią...:-D
 
reklama
my jemy zupki już te po 6 miesiącu są grudkowate ale mała ładnie sobie z nimi radzi, rrosołek z ryżem i ziemniaczki z marcheweczka i kurczakiem, żółtko na dniach chcemy wprowadzić do zupek właśnie napiszemy jaka będzie reakcja.
 
Do góry