reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kubeczek Ferti lily

Dołączył(a)
10 Czerwiec 2023
Postów
3
Czy któraś z was stosowała kubeczek Ferti lily? Czy to jest naprawdę pomocne ? Staramy się już 1,5 roku i nic.Wszystko zaraz po stosunku wypływa,nawet gdy leżę spokojnie bez ruchu,wiem że to normalne ale u mnie czuję że wypływa wszystko i nic nie zostaje w środku,czy to może być przyczyną że nie mogę zajść w ciążę?
 
reklama
Zostaje, nie ma czegoś takiego że wyplywa wszystko i nic nie zostaje. Idz do lekarza, jakąś diagnostyka
Byłam u lekarza, powiedział że wszystko ok,mam już dwójkę dzieci więc kazał starać się do skutku.
Czytałam o tym kubeczku że wielu parom pomógł ale nie wiem czy to tylko reklama czy tak jest naprawdę
 
Czy któraś z was stosowała kubeczek Ferti lily? Czy to jest naprawdę pomocne ? Staramy się już 1,5 roku i nic.Wszystko zaraz po stosunku wypływa,nawet gdy leżę spokojnie bez ruchu,wiem że to normalne ale u mnie czuję że wypływa wszystko i nic nie zostaje w środku,czy to może być przyczyną że nie mogę zajść w ciążę?
Nogi do góry, poducha pod tyłek :)
Ja tak robię, ale wiem że to tylko dla mojego komfortu psychicznego ;)
 
Koleżanka przez ponad rok starała się z partnerem o dziecko i nic. Kupiła kubeczek i w drugim cyklu stosowania go zaszła w ciążę. Nawet raz przespała z nim całą noc. Nie wiem czy to przypadek ale ona twierdzi,ze bardzo jej pomógł. Więc warto spróbować.
 
reklama
Ja też zaszłam w pierwszym miesiącu z kubeczkiem! Ciąża niestety stracona, ale teraz nie wyobrażam sobie starać się bez niego 🫡
 
reklama
Do góry