reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tequila - takiej ceny wyjściowej to nie widziałam :szok: Też mi się wydaje, że o takich cenach możemy zapomnieć. Ostatni poszłam na zakupy i w mięsnym zapłaciłam 20 zł, a na warzywa i owoce poszło 70 zł, normalnie nie do uwierzenia.
 
reklama
molunia ja też marzyłam o bliźniętach przy pierwszym podejściu..miały imiona..miał być chłopczyk i dziewczynka ..cóż..tak sobie myślę że każdy ma zapisane w gwiazdach swoje losy.. szkoda że nie wiemy co nas czeka ale widać tak ma być i już ..widać pisane Ci jest jedno dzieciatko na początek a za jakiś czas dopiero rodzeństwo..kto wie może wtedy te Twoje bliźniaki przyjdą na świat :tak::tak::tak:
 
A gdzie się podziały wszystkie staraczki..nie było mnie tylko 3 miesiące a moje małe śledztwo wykazuje że prawie wszystkie na ciężaróweczki przeszły :)
Bardzo się z Wami cieszę ale smutno mi że tak tu pusto ;(
Liczyłam że od rana kilka stron przeczytam jak zawsze a tu zero:-(
Miłego dnia mimo niepogody!
 
Martka chyba tak zrobię bo na tym forum to już nikogo nie ma (z małymi wyjątkami) co mam nadzieję za niedługo się zmieni i już wszystkie będziemy na ciężarówkach a ten wątek będzie mógł zniknąć :)

Kwiatuszeq
ja miałam 3 razy robiony za pierwszym bolało ale dało się wytrzymać,za drugim bałam się jak cholera bo wiedziałam że boli ale o dziwo było mniej bolesne niż pierwsze,za to trzeci zabieg był okropny,bolało w czasie i potem jeszcze długo po..to chyba wszystko zależy od miejsca pobierania tak mi się wydaje..ale ogólnie do przeżycia ;)
 
Tequila fajnie że wracasz.


No fakt na tym forum troche ucichło ale to pewnie przez wakacje. Ja teraz też byłam tydzień na urlopie, ale już jestem. Mało się udzielam bo na razie u mnie nic się nie dzieje, czekam i jak wszystko będzie oki to dopiero na poczatek października ruszę z wyciszeniem. Dziewczyny a możecie mi napisać jak jest z tym gonapeptylem bo teraz w tej stymulacji dołozyli mi to cholerstwo i bede brać go od 21 dnia cyklu, a potem dopiero od 5 dc gonal. Ten gonapeptyl to jakies wyciszanie? Znakiem tego teraz zastrzyki będę brać bardzo długo.
Poprzednie dwa razy zaczynały się u mnie w 2 dc i zaczynałam odrazu gonalem.

Kwiatuszek
ja tez dopiero pierwszy raz będę miała ten sctratching więc nie pomoge.
 
reklama
Witajcie Dziewczęta :) Faktycznie coraz mniej nas tutaj, nie wiem czy ja nie jestem najdłużej na tym forum, bo reszcie się UDAŁO :D z ciekawości zajrzałam na ciężaróweczki i zrobiło mi sie tak błogo i kusi mnie żeby już zrobić sikańca, mimo, że wiem, że to zdecydowanie za wcześnie bo dziś mam 5 dpt ale nie mogę doczekać się jutra, jak zrobię wyniki. Mam nadzieje, że te moje bóle pleców i kucie w po prawej stronie przy jajniku to dobry znak:) Tak bardzo potrzebuję pozytywnej informacji, ponieważ to moje ostatnie podejście....
 
Do góry