reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny:)
Mam na zbyciu Menopur 5 fiolek do oddania potrzebującej dziewczynie. Proszę o info na priva osoby zaineresowane.( termin wazności tylko do 08/2013 ).
Pozdrawiam
 
reklama
czesc dziewczyny mam pytanko. Jakie leki przyjmowałyscie podczas stymulacji chodzi mi o krótki protokół? i czy miałyscie zalecone tez jakieś witaminki? z góry dziękuje za odpowiedz
 
witajcie wszystkie ;-)

Tequila, ja nie uciekłam, jestem tu cały czas :) tez przygotowuje się malutkimi krokami na zabrania swojej ostatniej śnieżynki, myślę że koniec września. Za Ciebie trzymam kciuki, pamiętam Twoje wpisy :) Powodzenia!

Molla, skarbie, pisz jak po wizycie bo doczekać się nie mogę!
Buziulek Ty też bądź dobrej myśli, na pewno się uda!

A ja Dziewczyny zwichnęłam kostkę :( Jestem mega zła na siebie, bo na 2 tyg. lekarz dał mi zwolnienie.
Uziemiona, ze stabilizatorem na nodze...

Nie widzę Sylwii? Asia też zniknęła? :-(

całuje Was!
 
ania - sa rozne leki ale zwykle to jest gonatropina (gonal, puregon, menopur) i agonista (gonapeptyl diphereline, lucrin). i w dlugim i w krotkim sa podobne leki - roznia sie tylko iloscia i dlusosci podawania
 
dagnes jestem, jestem :-). Choć już o wiele mniej piszę. Staram się wypoczywać jak najwięcej i tylko zmieniam kanapę na łóżko i łóżko na kanapę :rofl2:. A u Ciebie słońce jakie plany? Kiedy wracasz po maluszka?

Miłego dnia dziewczynki.
 
Sylwia, fajnie że jesteś, brakuje mi czasem Twoich wpisów :)
wracam na jesieni, koniec września pocz. października. Będziemy też chcieli zapisać się na rządowe. Przerobiłam ten ich regulamin, myślę że możemy się zakwalifikować, jeśli ten ostatni raz się nie uda. Miotam się tylko czy zmieniać lekarza czy nie....:cool: ??
a Ty jak tam?? jakaś zmiana planów??

Lolita, byłam na Twoim blogu, fajnie piszesz :tak: na pewno będę podczytywać...
 
reklama
Do góry