reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Asia nie sikaj, tylko idź na krew, proszę Cię, ja pisałam już wielokrotnie, że ja tak kiedyś zrobiłam i wyszła mi 1 krecha, odstawiłam leki, a potem okazało się, że byłam w ciąży i poroniłam PRZEZ WŁASNĄ GŁUPOTĘ.
Zresztą implantacja może trwać do 12 dnia po zapłodnieniu, a u Ciebie 6+5=11, może być za wcześnie, a dopiero 2 dni po SKOŃCZONEJ IMPLANTACJI wytwarzane jest beta HCG.
Moze jeszcze trwa implantacja, albo stezenie jest takie, ze sikacz nie pokaze.
a kiedy mialas robic test
 
reklama
mgielka888 jestem 11 dpt. zarodki były hmm, trzy dniowe? Punkcja w piątek, transfer w poniedziałek. Przepraszam za te głupoty które pisałam byłam w szoku...Już się wyciszam i uspokajam. Oby tylko wszystko było dobrze, przeszłam dzisiaj piekło i jeszcze Was w to wciągnęłam...Musi być dobrze...
 
Przepraszam że tak w doskoku, ale przy moim dwulatku ciężko znaleźć chwilę spokoju. Pomimo że nie miałam czasu pisać, to dzisiaj jak tylko miałam możliwość, to odświeżałam stronę, by sprawdzić jak tam wyniki Majii:-)

Maja jupi jesteś w ciąży!!!:-D:-Dserdecznie ci gratuluję!!!!musisz teraz wierzyć w swoje maleństwa i cieszyć się!!
Jak pisałaś o tych wszystkich objawach to też czułam, że może Ci się udać i udało się!!!:-)

Molla ja wcześniej pomimo że się nie udzielałam to trochę was podczytywałam i też Ciebie pamiętam!! jesteś bardzo silna!!Gratuluję Ci tym bardziej!Trzymam za Ciebie dalej kciuki!!Teraz już musi być dobrze, a za 9 miesięcy będziesz w końcu cieszyć się swoim maleństwem:-)

Dziewczyny dajecie wiarę że in vitro się udaje!

Asia proszę musisz wierzyć w swoje dzieciątko i poczekać na wynik bety ja trzymam dalej &&&&&

A ja czekam cały czas na okres by rozpocząć stymulację. Ponieważ cykle mam nieregularne od 20 do 40 dni to czekam jak na szpilkach, dzisiaj 24 dc. Biegam cały czas do toalety, bo jakoś mi dziwnie mi mokro, by sprawdzić czy to już.
Najgorsze że do końca jeszcze nie wiem czy rozpocznę stymulację bo tydzień temu były jeszcze 4 pęcherzyki ( efekt działania wcześniejszych stymulacji, jeszcze parę miesięcy temu) i mam nadzieję że się wchłoną do okresu, bo u mnie niestety nie pękają. Lekarz powiedział że jak zostanie choćby jeden to będziemy musieli przełożyć stymulację o miesiąc. Wcześniej nieraz mi się pęcherzyki wchłaniały, a nieraz niestety zostawały do kolejnych cykli i tworzyły się małe torbiele. No zobaczymy jak to będzie. Ja już się nastawiłam na ten miesiąc więc musi być dobrze:-)
 
Mollcia jak super, ze sie odezwalas i to z taka cudowna wiadmomoscia!!!!! Zycze Wam wszystkiego najlepszego. Ty juz wyczerpalas limit na zmartwienia, teraz juz tylko zycie bedzie Cie zaskakiwalo w dobrym tego slowa znaczeniu!
 
Maja gratulacje:tak::tak: teraz na spokojnie...czekamy na ladny przyrost....a beta raczej na jednego babla...ja w 11dpt miałam chyba 157 a mam jednego maluszka na pokładzie:tak::tak:
Asia a tobie należy się kopniak w dupę......w 6 dpt nie ma szans żeby cos wyszlo.....poczekaj jeszcze xhwile...mi mega blada kreska wyszla w 9dpt....
 
reklama
Maja gatulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajesz wiarę że z PCO się udaje:)))))))))))))))))))))))))))))))))) Bardzo, bardzo się cieszę.

Molla cieszę się że trudy zostały Ci wynagrodzone. Będziesz cudowną mamą.

Asia a Ty nie rób sikańców tylko poczekaj na swój czas i zrób bete, wierze że bedzie dobrze.

Maya25 jeszcze chwila a wszystko się zacznie, domyslam się że przechodzi Ci przez głowę 1000 mysli, z jednej strony człowiek nie może się doczekać , a z drugiej trochę się obawia tego wszystkiego.
 
Do góry