reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boże ja nie wierzę dziewczyny!!!!!!! Ale co ta beta oznacza, bliźniaki?! Boże ja jestem w takim szoku że nie wiem co piszę! A jak to spadnie i poronię?! Jezu płaczę i nie mogę się uspokoić!
 
Maja - najważniejsze teraz jest to, że nie powinnaś się denerwować, ponieważ to nie pomaga bąbelkowi/bąbelkom. Proponuję zaparzyć meliskę i się położyć, może uda Ci się zasnąć.
 
Maja GRATUTACJE:) jesteś już mamusią:)teraz wszystko będzie jak z górki:D nawet nie wiesz jak się cieszę:)
A w którym dniu po transferze jesteś??i ilu dniowe były maluchy?wybacz bo się nie orientuję?
Właśnie a teraz to już się nie martw na zapas żebyś maluchom nie zaszkodziła trzeba się cieszyć:)
 
Molla Kobito nawet nie wiesz jak się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Maja gratuluję ogromnie
ja zrobiłam sikacza dziś ...i duuuupa :-:)-:)-:)-( to 6dpt 5 dniowego blastusia, ale już wiem ,że nie mam co się łudzić
 
reklama
Maja hurrrraaaa wiedzialam ze ci sie uda - gratuluje Mamusiu:)

Molla - tez o Tobie myslalam i nawet czulam ze ja sie odezwiesz bedziesz juz w ciazy - jejciu w koncu na ciebie przyszla kolej - jestes jeszcze ze starej ekipy, tak dlugo czekalas i nareszcie nadszedl ten dzien, bardzo sie ciesze i zycze przede wszystkim zdroweczka dla ciebie i maluszka:)

Widziecie kochane nigdy nie mozna tracic nadziei:)
 
Do góry