reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

MajaSauer - piersi bolą Cię zapewne od tego zastrzyku na pęknięcie pęcherzyków. On zawiera hcg i w Twoim organizmie to hcg jeszcze się utrzymuje na jakimś poziomie. Jakbyś dziś zrobiła betę to zapewne wyszłaby pozytywnie:-)

Ja dlatego zawsze świrowałam po transferze jak mnie przestawały cycki boleć, bo tłumaczyłam sobie to w ten sposób, że do pewnego momentu bolą mnie z powodu hcg z zastrzyku, a po kilku dniach od transferu powinny boleć nadal bo powinnam już sama produkować hcg. Jak nie bolały (a tak było za każdym razem) to totalnego świra dostawałam. Chociaż wiem i wierzę, że niektóre dziewczyny są w ciąży, a piersi ich w ogóle nie bolą
 
reklama
MajaSauer Ja wziełam ten ból piersi jako jedyny jaki miałam objaw ciąży haha dziwne mnie bolały też mocno a przestały gdzieś w 3 miesiącu ciązy!!! takze chyba lepiej jak bolą :-)
 
Fusun,gosia__1983 dzięki dziewczyny, czyli takie buty...No będę musiała w same dobrej dobrej wierze znieść jakoś ten ból z nadzieją że to same dobre znaki.Gosiu myślę że dzień po transferze to raczej objawem ciąży być to nie może no ale później będę się już mogła cieszyć:)
Fasun kochana właśnie zauważyłam że Ty testujesz 26 go!!! Ja trzy dni póżniej więc będą nam towarzyszyć podobne emocje.
Dziewczyny wczoraj tak tylko zerknęłam na tą informację którą dostałam po transferze a dziś się na tym skupiam i ONIEMIAŁAM!! "Proszę stosować wysokobiałkową, dobrze zbilansowaną dietę..." Jak poczytałam o tej diecie to słabo mi się zrobiło, zabronione-przetwory mleczne przekwaszane, sery żółte, topione, mleko pełnotłuste, śmietana,pieczywo razowe żytnie i pszenne, każde świeże pieczywo,jaja gotowane na twardo i smażone,zupy ze śmietaną, na wywarach z kości,wszystkie odmiany kapusty,owoce niedojrzałe: gruszki, śliwki, czereśnie, agrest, owoce suszone, orzechy,ryż, makaron,potrawy mięsne duszone, smażone, pieczone i cała gama innych potraw bez których nie wyobrażam sobie życia! Czy to nie jest lekka przesada? Przecież ja się nie odchudzam, nie mam takiej potrzeby ważę 50 kg! Jezu naprawdę tak restrykcyjnie trzeba d tego wszystkiego podchodzić?!
 
Maja to dla Twojego zdrowia, żeby nie było hiperki. Dieta będzie naprawdę krótka, musisz wytrzymać :tak:. A jak trochę schudniesz to i tak z brzuszkiem Ci przybędzie, więc się nie martw :-)
 
A co myślicie o basenie przed stymulacją i infekcjami? Zaczynam wyciszanie za 2 tygodnie i boję się, że coś podłapię, chociaż nigdy mi się to nie zdarzyło.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała po crio bóle pleców w dolnej części (w okolicy kości ogonowej), ból nieco promieniujący na pośladek, udo? To mój czwarty transfer i nigdy tak nie miałam. Nie wiem w sumie czy łączyć ból z transferem. I nie miałam go od początku, tylko od dzisiaj (4 dpt).
 
Wiem dziewczyny ale to chyba lekkie przegięcie, poza tym znalazłam kilkanaście takich wysokobiałkowych diet w każdej są inne produkty więc zdurniałam ! Mało tego znalazłam forum na którym dziewczyny już od pierwszego dnia stymulacji stosowały takie bajeczne diety że głowa mała i dałam sobie spokój z czytaniem tego.Mogę owszem nie jeść pikantnych potrwa i ostrych sosów ale reszta informacji dotyczących tej diety jest skrajnie sprzeczna więc chyba zrobię tak jak Ty Gosia.
mazenka
ja bym sobie darowała te baseny, przynajmniej ja bo mam skłonności do infekcji, nie wiem jak u Ciebie, a po co później tracić czas na leczenie gdyby coś się stało.
Fusun ja Ci niestety nie pomogę...

 
Fusun niestety też nie wiem:zawstydzona/y:
Maja a mogłabyś mi dać namiary na takie diety przy stymulacji? :-) Chętnie poczytam, ale raczej będę się żywić jak teraz, bo nagła zmiana raczej też nie jest wskazana. Chyba dam sobie spokój z basenem, zawsze można iść pomoczyć nóżki hehe.
 
reklama
Fusun , Maja cholernie mocno trzymam za was kciuki kochane.
Fusun nie pomogę nigdy nie miałam crio niestety.
Mazenka mi lekarz mówił że przy stymulacji basen, sauna itp. nie wskazane więc lepiej odpusć, żeby potem nie mieć sobie za złe.

Pozdrawiam Was dziewczyny te zaciążone i te czekające.
 
Do góry