reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A trzeba mieć bardzo wypełniony pęcherz? Do Hsg też miałam mieć pełen, przyszłam z takim na pół gwizdka i było okej, lekarka nie skomentowała, że nie jest przepełniony.
 
Maja emryoglue to klej, którym przyklejają zarodka do ściany macicy, w mojej klinice tego standardowo nie robią. Zamiast kawy, może rób sobie mocną zbożówkę? Niestety nie kopnie jak kofeina :sorry:. Jak boisz się hiperki, to do tych 2 litrów wody pij jeszcze litr mleka, informacja z naszego bociana. Będzie dobrze :-D.

mazenka embryo glue to bardziej pożywka ...a tu coś więcej
Podłoże Embryo Glue® | Angelius Provita | Katowice

mój Tsh dziś 1,56 czyli spadło tylko o 0,20 , więc od jutra zwiększam dawkę

gosia
:-( przykre
Maja ​gratulacje
 
Acha, to trzymam kciukasy, żeby tsh szybko spadło :tak:.
Boję się, że się nie zgodzą, bo na ostatniej wizycie dała mi cennik i zakreślała to, co konieczne. Ewentualnie mrożenie jakby mnie przestymulowała. A jak zapytałam o dodatkowy embryoglue to powiedziała, że tego nie trzeba, że nie robią tego w standardowym podejściu jeśli wszystko jest okej. Nie wnikałam, bo nie wiedziałam zbyt dobrze co to jest. Mam nadzieję, że nie będzie mi robić problemów, bo to jedyne 100 euro więcej, a naprawdę zwiększa szanse.
 
Hey, ja po wizycie. Jest światełko w tunelu, że może coś uda mi się wyhodować. Dziś usłyszałam magiczne "jest lepiej niż się spodziewałem" tak więc liczę na cud....mój cud!

Tak liczyłam na dzisiejsze dobre wieści z wysoką betą- przykro mi Kochana!
 
ASIA77 -a jak tam branie metformaxu waga spada??

dziewczyny powiedzcie mi o tych kariotypach czy lekarz rodzinny moze dac w koncu na nie skierowanie czy nie??
 
mazenka życzę powodzenia, będzie dobrze! Klej, którym przyklejają zarodka do ściany macicy?! Boże, nie ukrywam że brzmi jak science fiction ! :-D Dzięki za Twoje rady! :) No dziś pierwszy dzień bez kawy, chodzę jak śnięta jestem niskociśnieniowcem dla mnie kawa to świętość, ale cóż, czego się nie zrobi dla tych dwóch szkrabów co się tam zadomowić próbują.Zbożówka niewiele mi pomoże ale dla urozmaicenia czemu nie, zawsze mogę ją sobie robić na mleku skoro jeszcze piszesz że mleko pomoże zapobiec hyperstymulacji.
W sumie czuję się już lepiej, wczoraj wieczorem brzuch bolał dziwnie, bardzo nawet, szybko położyłam się spać. Staram się o tym nie myśleć ale wiadomo...ciężko.

kwiatuszekq20 ,Asia_77 DZIĘKI !



joasia2906 niem wiem czy może, ale w sumie to badanie można sobie wykonać w ramach niekoniecznie in vitro, wiec kto wie,mi dr zlecił od razu jako obligatoryjne więc nie oponowałam bo szczerze to nawet nie wiedziałam co to jest...

Jedna rzecz mnie bardzo martwi, od kilku dni mam potężny ból piersi, sutki są obolałe i twarde, męczę się potwornie, pewnie wina hormonów prawda?
 
reklama
Witam laski
wlasnie wracam od kierownika przychodni i skierowanie do poradni genetycznej bedzie na jutro rano:)
oczywiscie kierownik bardzo wporzo zatrzymal wszystkie badania do przejrzenia i zaproponowal zeby przepisac sie do niego jako rodzinnego i tez tak zrobie


rodzinny moze ci wypisac skierowanie do poradni genetycznej
 
Do góry