reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia ja też miałam wysokie TSH chodzę do endo prywatnie. Dzwoniła do mnie dr Szcz i powiedziala ze moja beta jest za niska. A jak bylo u was czy ktoras Kuala podobnie?
 
reklama
dziewczyny wiem że na ten tamat bardzo dużo na forum, ale co warto zrobić sprawdzić przed kolejnym podejściem !! jestem teraz przerażona ! dopiero do mnie dochodzi że warto grzebać w necie, samemu łykać witaminki !!
lekarz nic nie każe robić, no i czemu kolejne próby się nie udają?? mam za sobą 3 stymulacje.. boję się, bo lada chwila trzeba będzie "odpuścić"

Asia ja ciągle bym jadła kiszonki :)
 
zielone jabłuszko ale jak mogli rozmrozić Wam 2 zarodki jak chcieliście jednego?? nie rozumiem....


Ja już o wizycie u lekarki...wszystko oki...nie słyszałam serduszka..mam przyjśc za tydien..i wtedy powinno już byc--akurat będą moje urodziny więc super prezent:p Maluszek jest idealnie umiejscowiony więc dobrze rokuje:) Jeszcze tydzien czasu będę brała luteinę i duphaston..potem będziemy zmniejszać ilości progesteronu:)
Poniżej focia mojego groszka:)
11uhzky.jpg
 
Ikasia śliczniutki malec :-) gratulacje
zielone jabłuszko a może były zamrożone razem...mnie się embriolożka pytała, czy ma mrozić po dwa czy pojedynczo. Chciałam po dwa ...niestety uchował się tylko jeden więc nie było dylematu
 
Kochane dziewczyny:( Wiem że długo się nie odzywałam ale czekałam w nieskończoność na te wyniki kariotypu....Powiem Wam że nawet przez myśl mi nie przeszło że może być coś nie tak !!!!!!!!! Wyraz twarzy lekarza powiedział mi wszystko, żałuję że mój mąż nie zdążył dojechać z pracy bo może on zakodowałby więcej wiadomości ja siedziałam tam i myślałam że umrę!! Niestety, konieczna jest wizyta u genetyka, mam kariotyp mozaikowy(6 % komórek nieprawidłowych) w jakimś tam 45,X linia komórkowa o nieprawidłowym kariotypie- brak chromosomu X( 3 komórki na 50 analizowanych) Dr powiedział że jeśli okaże się że brak ich w gonadach to mamy poważny problem...Zadzwoniłam do znajomej o ona jeszcze dodatkowo mnie zdołowała że brak chromosomu X to potężne ryzyko dziecka z zespołem Downa albo Turnera i mam się nie decydować! JESTEM ZAŁAMANA, NIE CHCE MI SIĘ ŻYĆ!!!!!
 
MajaSauer bardzo mi przykro..ja sie kompletnie nie znam na kariotypach...ale tak na logikę to chyba jak nie ma jakiegoś chromosomu to nie za dobrze? nie wiem sama co Ci radzic...
 
Maja ​bardzo mi przykro...brak i nadmiar nie jest dobry...ale ja się nie znam , może da się to jakoś obejść...a jakie teraz plany macie?
 
reklama
Do góry