reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Maja jak pojdziecie do genetyka to on może więcej wyjasni może opowie co w takich sytuacjach!! Utulam mocno !!
 
reklama
IKASIA zdjęcie jest przepiekne, taka mała kropeczka a każda z nas o niej marzy:) szczęściara z Ciebie;)

MajaSauer może jeszcze jest jakaś nadzieja? Może badania zarodka, takie jak robią w Invikcie, przecież one pozwalają wybrać zarodki rokujące?

Dziewczyny a co jest wskazaniem do badania tego kariotypu? Mi tego mój lekarz nie proponował.
 
Dzięki dziewczyny:( Na razie nic nie powiedział, konsultacja genetyczna jest konieczna. Nie wiem dlaczego mi nie powiedział że brak chromosomu X u mnie to tak potężne ryzyko wady rozwojowej u dziecka!!!!!!! Właśnie o tym czytam i jestem załamana!! Chyba nie chciał mnie dołować...Tylko dlaczego powiedział że te 6 % to nie jest jakiś straszny dramat i jak genetyk to potwierdzi to działamy!! Nie rozumiem tego! Nie wiem czy chciałabym urodzić upośledzone dziecko...Boże dlaczego mnie to wszystko spotyka.:-(

nika85 nam powiedział że to badanie pierwszorzędne i najważniejsze, bo tylko to nas może zdyskwalifikować.
 
No a mi nikt tego nawet nie zaproponował. A w jakiej klinice jesteście?
Jak to jest że w jednej jest to podstawą , a w innej nawet o tym nie wspomnieli. Zwariować można.
 
MajaSauer ja pierwsze podejście miałam w Invimedzie w Warszawie i jakos o tym mnie wspomnieli, a niby ta sama klinika. No cóż teraz jestem już w trakcie stymulacji więc nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć że się uda.
 
nika ja też jestem z Invimedu w warszawie i nikt tkuch badan nie proponowal...

A ja ię nie mogłam oprzeciez i stworzłam suwaczek ciązowy:p a co:p
 
mieliśmy dwa ostatnie zarodki... chcielismy , zeby rozmrozili tylko jednego,aby miec ewentualnie szanse na jeszcze jedna probe. Ale pani dr myslala,ze jej powiedzielismy o dwoch więc rozmrozili dwa. A czy one były razem zamrożone to tego nie wiem :/ bo jak kiedys sie pytalam o to, to nie dostalam odpowiedzi :/ eh czas zmienic klinike. Leczylam sie w Gamecie w Rzgowie kolo Lodzi.
MajaSauer ściskam Cię mocno
 
reklama
no widzę że coraz więcej rozgoryczonych dziewczyn po Gamecie Łódzkiej. Zielone, ja tam miałam już 3 podejścia u prof. R, teraz na ostatni zarodek chce Go zmienić. Przede wszystkim nie kieruje mnie na żadne badania, leci schematem, wszystkie podstawowe zrobiłam w grudniu, i teraz przed każdym crio nic, tylko brać tablety. Kur... co to za metody! minęło pół roku a on nic tylko nast. cykl i hormony i tak od grudnia. Ikasia, uwierz mi, wiele z nas Ci zazdrości i cieszy razem z Tobą. Ale masz super, gratuluje Ci raz jeszcze :-D
Sylwia, Twója nowa sygnaturka bardzo mi się podoba :happy: jak u Ciebie? lepiej psychicznie? Ja już zaczynam wierzyć że dzidzi nam niepisane, i powoli godzić się z tym :crazy:
Maja, wspólczuje, podczytywałam Twoje posty i też zaciskałam &. Może trafisz na kogoś mądrego, kto Was fajnie pokieruje.

Aśka, a Ty kiedy crio? nic jeszcze nie wiesz? Być może gdzieś uciekł mi wpis o wizycie więc przepraszam. Ale widzę że przygotowujesz się pełną para :tak:

Kaatik, a my razem we wrześniu? :tak:

Dziewczyny, mój młody wrócił dziś ze szkoły z różyczką, wiecie co, ja też jej nigdy nie miałam. Boję się że na bank się zaraże, ale może to i lepiej? Kurde, a jakby tak teraz crio mi się powiodło i ta różyczka... Może los wie co robi...
 
Do góry