reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zabazu witam - u mnie też początek procedury ale na razie jakaś spokojna jestem. Jak na moje choleryczne usposobienie to bardzo to podejrzane...
Sylwia - ten avatar to wypisz wymaluj ja:)

z tego co ja sobie połykuję to mam wit E, koenzym q10 po Waszej edukacji, folik, olej z wiesiołka (do owu) magnez z potasem. CO do encortonu to dziwne to wszystko ale mój imunolog powiedział mi, żeby brać dopiero po owu a przy in vitro po transferze bo teraz jakbym już brała to nawet przeszkodzić może. Byłam tak zakręcona, że nawet nie spytałam czemu może przeszkadzać. Aaaa i chyba jutro wezmę sobie acard skoro Sylwia napisała, że nie zaszkodzi:-)
Jogo - napisz coś więcej o swoich badaniach immunologicznych. Ja sie strasznie interesuję tą tematyką hehe
 
reklama
czy ktos ma na sprzedaz FRAGMIN 5000 lub CLEXANE?

zula - branie encortonu po transferze to za malo. odpowiednio wczesnije trzeba oslabic immunologie zeby juz dniu transferu dzialalo
 
Witam, dziś drugi zastrzyk. A w czwartek podglądanie:-)
Sylwia pytanie do Ciebie odnośnie oleju lnianego, wiem że najlepszy w płynie ale czy można zastąpic takimi tabletkami?
OLEJ LNIANY 1000mg 100 kaps- KWSY TLUSZCZOWE OMEGA (3234056261) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Zamówiłam właśnie koenzym q10 30 mg 30 tab , w aptece najtanie był za 30 zł a na allegro zapłaciłam za dwa opakowanie plus wysyłka 33 zł:tak:
Biorę rano euthyrox, później encorton 5 mg, po obiedzie biorę koenzym Q10, propolis, cynk, beparent women i selen z wit E.
Myślę jeszcze o acardzie ale to już chyba na wieczór. Tylko tabsów łykać:szok: wiem że to nie jest do końca dobre, ale trudno, po ciąży zrezygnuję z wszytskch suplementów

Jasne, że tak. Korzystny stosunek omega 3 do omega 6. Pamiętajcie, że przy wyborze takich preparatów stosunek omega 3 do omega 6 powinien być mniej więcej 3;1. Im więcej omega 3 tym lepiej.
Kochana ja w czasie przygotowań do crio potrafiłam łykać po 27 tabletek :tak: (oczywiście luteiny nie liczę). Dlatego staram się teraz zastępować naturalnie to co brałam w tabletkach. Tak się stało w przypadku oleju lnianego. Z tabletek nadal łykam magnefar B6, tokovit E, B-complex, mleczko pszczele, oeparol, acard, castagnus, siofor, folik. Dlatego linocomplex zastąpiłam olejem lnianym. Często także serwuje sobie zamiast oleju siemie lniane zaparzone. Pyszne gluciki do picia :zawstydzona/y:. Ale cóż, to samo zdrowie, chociaż raczej w moje gusta pokarmowe nie trafia :crazy:
 
Zula_5 mój choleryczny charakter niestety daje o sobie znać dwa raz bardziej niż normalnie :szok: Współczuję mojemu M :sorry2:
Oby za jakiś czas wszystko wróciło do normy!
 
omegi 6 nie lykac do ivf..... a co go glutkow Sylwia - ja sobie dodaje siemie do zupy mlecznej z rana (platki na mleku) wtedy glutkow nie czuc i jest calkiem znosne
 
Lolitka ja też tak słyszałam od dziewczyn a teraz byłam w piątek na wizycie specjalnie w Łodzi i usłyszałam że mam brać po transferze!!!! Zresztą sławetny prof M z Łodzi też utrzymywał, że encorton po owu albo po iui. O in vitro z nim nie rozmawiałam:-)
 
reklama
Sylwia czego łykałaś po 27 tabletek ???:szok:

No to lecimy:
estrofem - 4 tabl (1 co 6h)
encorton - 2 tabl
oeparol - 4 tabl (2x2 tabl)
acard - 1 tabl
magnez - 2 tabl (2x1 tabl)
mleczko pszczele - 2 tabl (na czczo)
wit E - 2 tabl ( w trakcie 1 posiłku)
wit B complex - 3 tabl (3x1 tabl)
castagnus - 2 tabl (rano)
siofor - 4 x1 tabl
linocomplex - 3 tabl (3x1 tabl)

Czyli wychodzi 29 tabl. Do tego piłam ACC 600 2 razy dziennie po 1 tabl. Jakby to doliczyć to wychodzi 31 :)
To moje menu sprzed transferu ostatniego. Po dodaniu luteiny przed transferem odstawiałam oeparol, castagnus, tokovit E i ACC 600. Za to dochodziła luteina w zawrotnych ilościach.

lolitka ciekawy sposób, tylko kto mnie namówi na zupy mleczne :-D
 
Do góry