reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny to jeszcze i ja swoje pięć groszy dołącze, w piątek będę pierwszy raz podglądać swoje pęcherzyki więc proszę o kciuki:)) Mam nadzieję, że tym razem pójdzie ok. Jak narazie codzienne kłócie i non stop picie wody;)))

 
reklama
a co to scratching?? ile dni przed miesiączką? transferem jest robiony?? ja jescze foliku nie łykam :) ale idę to nadrobić w takim razie, a acard na co się bierze ??
to akie zdrapywanie endometrium, aby wywołać minimalny stan zapalny i sprowokować tym endo do odbudowy. Wykonuje się je w fazie lutealnej, kilka dni po owulacji. W cyklu poprzedzającym crio. A acard na lepsze ukrwienie czy coś tam ;-)
 
Ikasia- gratuluję bycia mama Ja jutro jadę na zrobienie bety w 6 dpt, mam nadzieję, że będzie dobrze, że moje maleństwa się zadomowiły. Od pierwszego dnia po transferze pobolewa mnie brzuch. Dziś to miałam apogeum bólu, ale jak wzięłam nospę to od razu przechodziło. Mam nadzieję, że maleństwa się wgryzają. No i oczywiście zasypiam gdzie się da. Zdarzało uciąć mi się drzemkę taką 30 min to teraz jak padam to na 3 godziny. Dziś jak zasnęłam o 18 to wstałam przed 21, teraz już mnie brzuch nie boli wtedy bardzo się boję, że taka cisza u maluszkow. I tak jest cały czas stresujący...
 
Witajcie dziewczyny
chcialam żebyście wiedziały ze was czytam ale nie pisze bo u mnie nic nowego. To znaczy robię 6 czerwca cała imunologie jeszcze raz bo stare badania się przedawnily i jeszcze mój mąż ma tez zrobić imunologie. Zobaczymy co z tego wyjdzie i wtedy zdecydujemy co dalej. Ciagle mamy dwie sniezynki więc jeśli nadania bedą ok to po nie wrócimy w sierpniu ale jeśli coś pokażą to jeszcze leczenie dojdzie:(
ikasia gratulacje !!! 1 transfer mialas po mnie a tu już drugi i sukces :)) pięknie
witam nowe dziewczyny na forum, mam nadzieje ze znajdziecie tu wsparcie:)
 
Witam Się wtorkowo:)
Dla mnie to dzisiaj wielki dzien bo mam wizyte u ginki i pierwszy raz zobaczę swojego Maluszka...no i mam nadzieje usłyszec:):):)
 
Witam Dziewczyny

Buziulek kciuki za wysoką betę &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ikasia piękna beta, super przyrost, maluszek rośnie :tak: Udanej wizyty dzisiaj, ♥ chyba jeszcze nie usłyszysz, troszkę za wcześnie jest.



Moja wczorajsza wizyta udana. Na wadze w ciągu 4 tygodni 1 kg więcej, śmieszne bo jeszcze po śniadaniu ważyłam tyle samo ile poprzednio ale później jeszcze zjadłam drugie śniadanko, obiad, wypiłam sporo wody i nagle 1kg więcej, chyba nie jest źle
wink2.gif

Mały waży 830 g, jajeczka są
laugh.gif
, wszystkie pomiary ok, na ostatniej wizycie Sebcio był 1 dzień do przodu jednakże teraz troszkę przyśpieszył bo wczoraj był już 3 dni do przodu
biggrin.gif
pewnie będzie duży chłopiec po tatusiu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
 
Czesc Dziewczyny,

Ikasia, powodzenia na wizycie i zycze milego podgladanka :-)

Buziulek trzymam kciuki za wysoka bete &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Milego dnia !!!!
 
reklama
Joanna - twoja sytuacja to byla moja codziennosc:) zawsze sporo komorek, a zarodkow max 2... ale jak widzisz - z dwoch tez sa dzidziolki i u Ciebie tez moga byc wiec glowa do gory i czekamy:)))

kwiatek - skrzynka wyczyszczona wiec slij kurna maile no:)

a ja od dzis zaczynam witaminizowanie przedinvitrowe:) Q10, omega 3, euthyrox, ograniczamy slodycze, selenik i magnez....:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry