reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny :) Ale nas tu dużo, fajne grono, choć początkującemu trudno się na razie w tych wszystkich wątkach połapać :) My jesteśmy po rozszerzonym badaniu nasienia, w poniedziałek wyniki i umówimy się na pierwszą wizytę. Powiedzcie mi proszę jak często musiałyście sprawdzać poziom hormonów podczas stymulacji do ivf? I jak często mieć wizytę z usg.. Ciekawe czy takie badanie krwi i wizytę można mieć późnym popołudniem w Invimedzie. Do Poznania mam 70 km i pracuje do 16 i się zastanawiam czy dam radę po pracy to załatwić.

kwiatuszekq20 będziecie korzystać z programu In vitro z sukcesem? My o nim myślimy..

Miłego, spokojnego wieczoru :)
 
reklama
Cześć,
gratuluję dzisiejszym Mamusiom :) Cudownych 9 miesięcy Wam życzę!

Kochane mam mega stresa. Ostatni tydzień antyków cały czas plamiłam, w poniedziałek wzięłam ostatnią tabletkę cilestu i dalej plamię. Brzuch na okres nie boli więc to jeszcze plamienie. Mój prof. kazał mi startować w 2 dc z menopurem a ja już sama nie wiem kiedy to będzie. Czy mam czekać na żywo krwistą wydzielinę czy jak??

Świruję już od tego wszystkiego :( Do tego Wy piszecie co tam jeszcze zażywacie a ja nic nie dostałam. Na własną rękę biorę Q10 i kwas foliowy a może powinnam też ten cały accard brać?

Zula_5 a co tam u Ciebie??
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja biore acard 75 1x1. Tylko na 3 dni przed punkcja musialam odstawic. Zaczelam brac na 2 gi dzien po punkcji
 
No to czekam. Zawsze mam bolesne miesiączki więc powinnam zauważyć, choć po lekach bywało różnie :(
 
Dzwonila do mnie moja dr, bo ze wzgledu na szybszy transfer robil mi go inny lekarz i powiedziala, ze na zimowisko pojechalo :szok::-):-D:-) 11 blastusi bardzo dobrej jakosci. Pozostale 4 zarodki sa do jutra w obserwacji. Takze bedzie niezla druzyna :-)
 
Darii niezła gromadka...ale Ci zazdroszczę...ja z 10 zarodków mam 1 blastusia tylko:-(
a czemu acard od 2 dc,a nie od 1 ? Pytam z czystej ciekawości
 
O Bożenko, Darii, faktycznie masz niezłą drużynę. Na 7 krasnoludków, trochę za dużo, a na 40 rozbójników ciut za mało.
Ale przedszkole można by założyć :-):-):-)
 
reklama
Do góry