reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny,

Chciałam się Was zapytać, odnośnie poboru jajeczek i znieczulenia, czy po tym znieczuleniu to tego samego dnia wychodziłyście do domu? a podczas transferu to na znieczuleniu jakimś byłyście? przede mną pierwsze inv i dlatego pytam, a na ostatniej wizycie i tak by do mnie wszystko nie dotarło ;-)
 
reklama
Ewis podczas punkcji będziesz spała, jest to bardzo płytka narkoza, trwa ok.15 minut, później sobie odpoczywasz i po 2-3 godzinach idziesz do domu :-) natomiast transfer jest bez żadnego znieczulenia ponieważ nic kompletnie nie boli.
 
Masia wpadlam zeby Ci napisac ze bardzo Ci kibicuje! Napisz kochana jak tylko bedziesz miec wyniki &&&&& zacoiskam wszystkie 4 piąstki za ciebie i twoje maluchy&&&&&&&&&&&&
 
Masia, tak mi przykro. Przytulam z całych sił.
Ty wiesz, że najważniejszy jest plan działania. Pomaga zapomnieć o porażce i przybliża do Maleństwa.
Będzie dobrze. Już zaciskam kciuki za następny raz
 
reklama
kurczę, masia :-(....strasznie mi przykro, byłam pewna,że się uda, przytulam....Masz mrozaczka, prawda?jak ochłoniesz, przegadaj temat z dr M, może coś zmienicie przy następnym crio i to będzie to!ja tam wierzę w "mrozaczki ostatniej szansy", jak u mnie! będzie dobrze!
 
Do góry