reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun, Darii, Buziulek dziewczyny jesteście w ciąży i za niecałe 9 m-cy zostaniecie mamami za co bardzo mocno trzymam kciuki :tak:

Lawendowy Sen straszna tragedia dla tych dzieci i ich mamy :-(

Masia a więc &&&&&&&&&&&&&& za Twoją wysoką betę!!!

Martaczi dziękuję, że pytasz. W dniu dzisiejszym byłam u rodziców na działce, były moje 2 siostry ze swoimi córeczkami (6 lat i 1,5 roczku) posiedziałam w słonku, zjadłam jedzonko z grilla. Było sympatycznie i wesoło. Brzuch już mam wrażenie, że jest ogromny. Nawet nie wiem kiedy urósł a tu jeszcze 14-15 tygodni zostało.

Sylwia
tulam mocno.... życie jest niesprawiedliwe :-( Tak bardzo bym chciała, aby każdej z Was się udało.
 
Ostatnia edycja:
marta - wyniki nie sa rewelacyjne ale da sie na ciaze naturalna.

buziulek - sie bierz euthyrox po transferze i w ciazy
 
Masia, daj tylko szybko znać.
Kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ależ się denerwuję.

Buziulek, to teraz mega relaksik. I nie możesz się pod żadnym pozorem denerwować, ani nic dźwigać,
bo Ty przecież jesteś w ciąży :tak:
 
Witajcie koleżanki :-)
Darii, Fusun Buziulek trzymam za Was mocno kciuki i życzę udanych 9 miesięcy:-D
Ikasia piękna beta :-D
Masia trzymam kciuki za wysoką betę:-D
Sylwia tulę cię mocno i wierzę że jeszcze się do ciebie szczęście uśmiechnie i zostaniesz mamą.
 
Buziulek, Fusun, Darii dziewczyny od dziś jesteście w ciąży :tak::tak::tak: i niech tak zostanie za co bardzo, bardzo trzymam kciuki &&&&&& i przesyłam Wam moje fluidki

Lawendowy Sen bardzo smutna historia, serce się kraje ale niestety i takie smutne historie dzieją się wokół nas, wtedy zawsze przypomina mi się mój Tata, miał zaledwie 37 lat i do dziś nie mogę pojąć dlaczego musiał odejść gdy miał tak wiele tu do zrobienia. Ten chłopiec jest taki mały a mówi tak poważnie, przykre to bardzo...

Martaczi dziękuje,że pytasz - u mnie , tzn u nas dobrze choć było trochę przygód, bo mąż przyjechał, ale niestety już dziś wyrusza z powrotem. Mój M w niedziele zafundował nam przejażdżkę po okolicznych wertepach i moje maluchy chyba tego nie polubiły, no chyba że źle odczytuje ich intencje kopania mnie, szczególnie po żołądku - kopniaki były tak silne,że normalnie skręcałam się z bólu, nawet mąż czuł je gdy przykładał dłoń do brzucha. Później się uspokoiły, ale zaczełam już co dzień czuć ich obecność - jest to bardzo miłe pod warunkiem,że nie kopią tak mocno.

Bardzo bardzo życzę Wam dziewczyny, aby każda z Was już niedługo mogła doświadczyć tego uczucia - dlatego nie poddawajcie się - marzenia się spełniają
:tak:

Sylwia tak mi przykro, na prawdę brak mi słów, tak bardzo chciałabym aby Ci się udało, wierzyłam,że się uda

Dagnes ... - na jesieni będziemy się cieszyć Twoją wysoką betą
:tak::tak:

Masia - kciuki za Twoją betę &&&&&&&&&


 
Ostatnia edycja:
no to START pierwszy zastrzyk z Cetrotide za mną. Jeszcze tylko dwa i jak dobrze pójdzie i wyniki badan beda oki to w sobotę zaczynam Gonal.
Darii,Buzialek, Fusun &&&&&
Masia beta musi oki, czuje że Ikasia rozsypała ten worek z wysokimi betami;))
Lolitka skąd ty wzięłas siłę na tyle prób, chciałabym być taka silna.
 
reklama
Do góry