reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cześć dziewczyny,

zrobiliśmy mężowi podstawowe badania nasienia. pomożecie zinterpretować? do jakiego lekarza właściwie należy się udać z takimi wynikami?

pozdrawiam Magda
 
serce mi wali jak to piszę :sorry:

objętość ejakulatu 4,4 ml
odczyn PH zasadowy
barwa szaro - białe
lepkość mniej gęste
stan zmętnienia prawidłowy
po 30 min nastąpiła homogenizacja całkowita (co to jest za parametr??)


Leukocyty 2-5 wpw
Makrofag 0-1-0 wpw
bakterie d. liczne

plemniki o ruchu:
żwawym 20%
żwawym po 2h 5%
w miejscu 10%
w miejscu po 2h 5%
brak ruchu 70%
brak ruchu po 2h 90%


Ilość plemników w 1 ml 15,11mln (norma>20mln )
całkowita ilość plemników 66,5 mln (norma >40 mln)
ilość % plemn. wykazujących anomalie w budowie 5%


Boszszsz oczekuję na odpowiedź coś mi one na śpiochy wyglądają
 
Witajcie dziewczyny Dziękuję za kciuki i nadal proszę o fluidki ciążowe. Właśnie wróciłam do domu mam ze sobą 2 maluszki jeszcze jeden jest niepewny jeszcze go obserwują, jak będzie dobrze to będę miała śnieżynkę, jestem dobrej myśli. Teraz wszystko zależy od mojego organizmu i od mojego TSH na poziomie 2.7. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi i będę w końcu mamą :) Dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Do góry