reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie kochane!!!
Dagnes przykro mi bardzo.
Kinga 1 ja leczę się na tarczycę, biorę euthyrox bo miałam podwyższone tsh a teraz mam 0,5.
Sylwia1985 jeśli możesz to napisz mi na czym polega to IVM.
 
reklama
Ikasia - ty powinnaś dostać klapsa za taką panikę. Ale że kobiet w ciąży się nie bije.... ;-)... to ci się upiekło :-)

Kaatik - a ty nie miałaś zaleceń od lekarza kiedy masz pójść? Przy 3 dniowych to zdecydowanie za wcześnie 10 dnia iść ( nie wiem czy wiesz, ale dzień transferu liczy się jako dzień 0, a nie pierwszy).
 
Kari75 - ale ednokrynolog jest nie tylko od tarczycy. Mi zlecił całą masę badań, m.in.: TSH, fT3 i fT4 oraz przeciwciała p/tarczycowe ATG i TPO, a także testosteron, DHEAS, androstendion, 17OHprogesteron i prolaktynę. A propo nie brałaś leków na polepszenie wydzielania estrogenów? Bo właśnie to z tego co rozumiem to to u Ciebie zaszwankowało.
 
Kinga 1 tak robione miałam te wszystkie badania i wyszło tsh i przeciwciała podwyższone i dlatego od grudnia jestem na euthyroksie. Ja w dwóch procedurach do in vitro nie miałam problemu z estrogenem. nie wiem teraz czemu organizm odmówił stymulacji.
 
To ja juz sama dziewczyny nie wiem co mam robic...podane miałam 2 zarodki 3 dniowe,w klinice powiedzieli żeby bete robic w 14 dpt,ale jak wczoraj dzwonilam z tymi plamieniami to powiedzieli że mogę jutro...
 
Kaatik - możesz zrobić jutro skoro Ci kazali, ale na pewno to nie będzie ostateczna beta Twoja. I tak i tak powinnaś powtórzyć w terminie. A propo a gdzie ty w ogóle podchodziłaś do IVF?
 
reklama
Do góry