reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny wróciłam od reumatologa i jestem strasznie zdenerwowana, lekarka zrobiła mi usg jamy brzusznej i w macicy mam jakiś płyn. Powiedziała, że tak poza tym wszystko jest okej, wie że staram się o maluszka i nie skomentowała tego pod tym kątem. Wyczytałam na necie, że to może być ciąża? Cała się trzęsę, żeby tylko to nie była torbiel :-(
ikasia przepiękna krecha! :*
muszę nadrobić dzisiejszy dzień na forum, chwilowo jestem zbyt roztrzęsiona
 
reklama
Asiu, ale to nie znaczy, że i kiedyś nam się będą brawa należały :p myślę że Tobie już niebawem. Trzymam za Ciebie i za Was wszystkie kciuki!! Tak się do Was przywiązałam że będę śledzić co się dzieję :-) katik Ty również prawda? ech, wsparcie najważniejsze...
 
Acha i jeszcze jedno, czy mogę zacząć brać teraz progesteron w razie czego? Nie zaburzy mi to cyklu? Bo został mi po ostatniej stymulacji. Do okresu zostały mi z 3 dni, poprzedni był słaby i jakiś inny. Chora jestem na głowę, że się sama nakręcam.
 
Mazenka - o co chodzi z tym progesteronem? Jesteś po jakimś transferze? Czy jak? Bo nie i nie masz zaleconego brania to może Ci cykl rozwalić właśnie. Na własną rękę się nie bierze od tak . Jeżeli myślisz, że jesteś w ciąży to zrób sobie badanie bety lub w ostateczności test sikany ( ale to ostateczność). No, a potem zgłoś się do lekarza. Bez obrazy, ale reumatolog raczej nie jest specjalistą od ciąż wykrywania.
 
Zula_5 - koenzym Q10 jest na poprawę jakości komórek ( czyli pęcherzyków). Ja mam zalecone branie go przez lekarza 2 miesiące przed stymulacją 2 razy po jednej. Taki w czystej postaci ( czyli bez innych witamin).

Dagnes78
- kochana współczuję. Nie wiem jak cię pocieszyć. Możliwe, że razem będziemy startować ( ja chyba sierpień/wrzesień).

Mi się niestety odkłada w czasie wszystko przez przeziębienie i tak mi się wydaje, że sierpień/wrzesień dopiero będę startować. Mam zrobić badania do endokrynologa, bo chcę poprawić swoje wyniki tak jak się da tylko.

Kaatik -
plamienia jeszcze o niczym nie przesądzają. O ile nie są z czystą krwią. Nie jedna dziewczyna plamiła i wszystko jest ok ( tzn. jest w ciąży).
 
Ostatnia edycja:
Lilia - @ przyszła nareszcie:)juz biore leki i za tydzien mam wizyte w czwartek zobaczymy co powie. A Ty jak tam kiedy powtarzasz posiew?? A no i pozazdrościć męża:D

Dagnes - przykro mi

Sylwia jak tam na zakupach, co kupilas??
 
reklama
katik to za wcześnie...mi przy 5 dniowych kazali robić bete w 12 dpt...w 9dpt beta wynosila troszke ponad 70...moze poczekaj do czwartku??

Ja się dzisiaj tak strasznie przestarszyłam..poszlam do ubikacji..i jak sie podcieralam zobaczylam krew...i nie bylo jej malo..taka żywa...więc spanikowalam....ale potem się okazalo ze optarlam sobie skóre wkładką higieniczna,..:p:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry