reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czesc Dziewczyny,

Oj jej, nie czytalam Was jeden dzien i teraz mam problem ,zeby nadrobic zaleglosci :-)

Darii, Fasun, powodzenia na transferze!!!!

Ikasia, gratuluje raz jeszcze. Na usg widac cos dopiero przy becie powyzej 1000.

Karii, smutna wiadomosc, tak przerwac przygotowanie do punkcji ale dobrze,ze lekarz uczciwy i nie naraza Cie na niepotzbne rozczarowanie. Masz dalszy plan??? Co lekarz proponuje???

Lawendowy,
bardzo smutne ,to co napisalas. Biedne te dzieci i zona , ktore pozostawil ojciec i maz w tak mlodym wieku. :-(

Dagnes, bardzo mi smutno :-(

Milego dnia !!!
 
reklama
Witajcie Kochane :-)

Lawendowy sen aż same łzy mi płynęły, jak to przeczytałam... Strasznie, strasznie to smutne. Przeogromnie im współczuje :-(
Lawendowy sen bardzo się cieszę, że jesteś pod opieką tak dobrego lekarza. Teraz będzie przygotowana na ciąże w 100% :-)
Agapl myślałam wczoraj o Tobie kochana :tak: Co u Ciebie? Jak się czujesz???

Życzę Wam wszystkim miłego dnia :-)
 
Lilia oby @ się pospieszyła &&&
Zadzwoń do kliniki i powiedz jaka jest sytuacja, może niekoniecznie będziesz musiała przekładać wizytę, bo @ i tak lada dzień się zjawi
 
Witam, nie udzielam się na forum ale czytam od lat. Moje ostatnie ivf się udało i została mi dawka 150 Gonalu.Wiem, że to mało ale mi nieraz też zabrakło i musiałam kupować cały pen dla jednej dawki. Leki są drogie i szkoda mi wyrzucić.Oddam jeśli ktoś potrzebuje, dodatkowo dużo igieł. Mieszkam w Poznaniu na Winogradach. Lek od użycia 2 tyg temu przechowywany cały czas w lodówce. Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie.
 
Kiedyś, kiedyś któraś z dziewczyn pytała po co się bierze accard. Właśnie znalazłam info i wklejam
– na ukrwienie endometrium, ponadto rozrzedza krew, powoduje lepsze
zagnieżdżenie i dotlenienie zarodka, działa przeciwzakrzepowo
 
Darii, dzieki,ze pytasz. Czuje sie dobrze i Malenstwo rowniez. Mialam przeboje z moim lekarzem oszolomem.:szok: Szczegolnie ostatnia wizyta mnie calkowicie dobila. Na szczescie byla to juz ostatnia konsultacja u tego pana. Nie mialam z nim zadnego kontaktu.Jak sie cos zasugerowalo,zapytalo od razu byl kontratak i argumenty w stylu jaki to z niego nie jest wielki lekarz. Ostatnia wizyta odbyla sie w tepie ekspresowym bo lekarz mial opoznienie. Nic mi nie wytlumaczyl ,nie dostalam ani wydruku usg ani opisu a tak wazne badanie jak pappa zaginelo w sekretariacie.:szok: W konsekwencji jak panie je odnalazly zostalo mi ono wreczone na korytarzu.:szok: W labo powiedziano mi ,ze tutaj jest takie prawo,ktore nakazuje im wyslac wyniki do lekarza. Pacjentka jest o nich poinformowana poprzez lekarza. Pytam sie zatem w sekretariacie,czy lekarz nie powinien ich zobaczyc? Sama mam sobie je zinterpretowac????? Przedzwonila do lekarza a ten ta droga mnie poinformowal,ze wszsytko ok. BRAK SLOW!!!
 
reklama
Fusun, Buziulek dziewczyny powodzenia!!!! &&&&&
Ja już też jade na transfer, bo dzwonili z kliniki, żeby przyjechać na 11.30, bo zarodki szybko się rozwijają i o 17.30 to już będzie za późno. O rany dziewczyny jakoś się zestresowałam. Na szczęście z pracy pozwolili mi już wyjść
To odezwę się po później :-)
 
Do góry