reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane jestem jestem..przepraszam, ze sie nie odezwałam, ale w pracy mi sie przedłuzyło, a potem nie moglam złapać internetu i dopiero do domu dotarłam...Wiec tak
SOBOTA 11.05 beta: 74,5
PONIEDZIAŁEK 13.05 BETA 158,2

Więc chyba moge się zacząc cieszyc??:):):) Bedę
chyba MAMĄ:):):)

Chociaż narazie to jest dla mnie surrealistyczne...
Jutro mam wizyte u swojej ginki i moze juz zrobi mi USG...
Oczywiscie rozmawialam z lekarzem od in vitro, dr R z invimedu..tzn rozmawialam..wymienialam z nim smsy bo nie mogl rozmawiac:p Pogratulowal...napisal ze trzym kciuki...no i nie musze już do niego przyjezdzać m, mogę od razu być pod opieka mojej ginki tu na miejscu....

No i tak dzisiaj sobie codziłam po skleach..ogladalam stroje kąpielowe....a potem się zorientowałam, ze po co mi one:p:p No i przytłacza mnie ilośc informacji ...w sensie..co jesc czego nie..jakie witaminy......no nic..moze jutro sie czegos dowiem...ide tymaczasem cos zjesc i bedęWas nadrabiac:)
 
Ikasia, gratuluje!

Na usg niestety za wczesnie. Nic nie bedzie widac. Dopiero mozna gdy beta jest powyzej 1000. Trzeba czekac ;) teraz to tylko czekac.
 
Ikasia, tak się ciesze, bardzo Ci gratuluje:)))) fajnie, ze coraz częściej się udaje mamusiom in vitrowym! Kochane wszystkim się uda!
 
reklama
Do góry