reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, mam zlecone po transferze brac 3x1 lutinus. Tak sie zastanawiam czy to nie za malo?
Wieciem moze czy zalecenia co do luteiny sa inne przy swiezynkach i przy mrozaczkach. Pamietam jak Ikasia pierwszy raz jakos malo tez tej lutki dostala. A po crio, nie dosyc, ze wieksza dawke luteiny to jeszcze dupka
 
nie wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamieta, walczcie- warto!

Magda urodzona 8 maja o 22.50, 2900, 56cm, 10 pkt!
DSCF7581.jpg
 

Załączniki

  • DSCF7581.jpg
    DSCF7581.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 61
Aisha_23 - maleństwo śliczne. Gratuluję takiej pięknej córeczki :-):tak::-D:-) Dużo zdrówka i siły Wam obu życzę.

Darii
- z tym lutinusem czy luteiną to zależy jak u Ciebie z wysokością progesteronu tak normalnie. Ja miałam na początku przez transferem jeszcze dawki : duphaston 3 x 1 plus utrogestan 100 mg ( taki progesteron czysty) 3 x 1. A potem jak mi zbadali progesteron to pierwsze było zwiększone do 4 x 1, a drugie 3 x 2.
 
Między 6 a 8 dc. Oba leki jednocześnie. Dla mnie to pierwsza stymulacja. Jestem zielona i potwornie wystraszona. Do tego te wszystkie rzeczy które wiem, że mogą się nie udać bo mam maleńką rezerwę jajnikową i endometriozę.

Darii
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Aisha_23 maleńka jest cudowna. Ogromnie Ci gartuluję!
 
reklama
Aisha, i jak Ty możesz się pytać, czy ktoś Cię jeszcze pamięta :-)
Córeczka prześliczna. Gratulacje dla szczęśliwych rodziców. A Madzia niech duża i zdrowa rośnie :-)
 
Do góry