reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kinga a skąd oni na tej vitalii będą wiedzieć o moich problemach zdrowotnych ?
Sylwia dziękuję za radę, ja osobiście jestem przeciwna takim specyfikom ,ale moja determinacja nia zna granic ;-), ale wiesz co....trzeci dzień biorę metformax i od nocy mnie czyści i mam wrażenie ,że już schudłam :laugh2: atak na poważnie to mam nadzieję ,że zalecenia dietetyczki pomogą
 
reklama
Asia dokładnie, lepoje zainwestować w np. 2 wizyty w dietetyczki, albo w karnet do Dekathlonu ;-) chodziłam kiedyś na ActiveWalking-ostro było, ale miałam kondycję jak diabli! i mięśnie:p Polecam!
 
Cześć Staraczki,
gratulacje dla naszej szczęściary, której ukazała się zawrotna liczba II kreseczek!!!!!!

Ja jutro biorę ostatnią tabletkę anty, potem czekan na @ i ruszam ze stymulacją. Przerażona jestem bo nie umiem sobie wyobrazić ile dni to potrwa i kiedy dowiem się co tak naprawdę wyhodowałam i czy będą z tego jakieś zarodeczki. O oczekiwaniu po transferze nawet nie wspomnę. Nie wiem jak to przetrwam :( postanowiłam iść na L4 tak szybko jak tylko się da, choć może to spowodować zwolnienie. W ostatnim czasie mam tak stresującą pracę, że nie umiem sobie wyobrazić czekania na wynik chodząc tam codziennie i denerwując się jeszcze pierdołami, które wymyśli moja kochana szefowa :/

Staram się nie nastawiać ale pokładam ogromne nadzieje w tym podejściu (moim pierwszym) bo wiem, że nie damy rady finansowo na kolejne. No ale puki co walka trwa!
 
Asiex_77 - będą wiedzieli, bo dieta jest układana indywidualnie i zaznaczasz jakie masz problemy zdrowotne. To nie jest tak, że lecą schematem - jedna dieta dla wszystkich.
 
Drk - tak mniej więcej za 13 dni będziesz miała punkcję od tego jak zaczniesz zastrzyki ( tak mniej więcej, bo to zależy od długości stymulacji). Więc to już całkiem niedługo. Potem randka na szkiełku :-) ( za ile dni do transferu to do jakich zarodków masz mieć wyhodowane). Transfer .... i już jesteś w ciąży :-)
 
Dziewczyny mam do Was prosbe. Trzymajcie jutro za mnie kciuki, bo o 12.15 mam wizyte i okaze sie czy jutro bedzie transfer.
Nie umiem z tableta skopiowac kalendarza, zeby sie wpisac, bo ja troche atechniczna jestem :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry